Skocz do zawartości

Swatka


Leve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i właśnie skończyłam liceum gdzie podobał mi się jeden chłopak (załóżmy że miał na imię Marcin) który niestety miał już kogoś. Ten sen śnił mi się już kilkakrotnie, zmieniają się jakieś szczegóły typu miejsce czy czas ale główny wątek pozostaje ten sam. Ta jego dziewczyna czasem z pomocą innych osób próbuje mnie nakłonić żebym zaczęła się umawiać z Marcinem. Zaczyna mi opowiadać jaki to on nie jest zakochany we mnie, że ona sama była tylko po to żebym ja się nie zorientowała o jego miłości, ale że teraz strasznie mu mnie brakuje i tego typu rzeczy. Lecz kiedy dochodzi do jakiegokolwiek spotkania Marcin zachowuje się bardzo neutralnie względem mnie. Proszę o pomoc, normalnie stwierdziłabym że to zwykły wytwór mojej wyobraźni albo spojrzała do sennika ale nawet nie wiem czego konkretnie tam szukać. A ten sen zaczyna mnie prześladować i to mnie zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen wskazuje na to,że przede wszystkim ten chłopak zawrócił Ci w głowie przez co myślałaś często o nim i zaczęłaś odbierać od niego pewne telepatyczne przekazy jest możliwe w przypadku bardzo wrażliwych osób.Ten chłopak jest z tą dziewczyną,ale to jest żaden związek i on najchętniej by z nią zerwał, bo ona jest raczej negatywną postacią, która potrafi wyrządzać krzywdę innym ludziom, to taki bardzo pewny siebie i zadufany człowiek.Marcin nie chce tego związku,a ona kombinuje na wszystkie strony jakby tu go zatrzymać przy sobie,poza tym on teraz nie chce żadnego związku coś innego zaprząta jego głowę, natomiast nie są to kwestie związane z uczuciami...Do góra pół roku dowiesz się,że on już z nią nie jest:)Jeśli masz jakieś pytania to służę pomocą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...