Skocz do zawartości

ten sen męczy mnie już od bardzo długiego czasu


jacabaca90

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli można to zinterpretować to bardzo bym prosił...a moje sny wyglądają tak : śnią mi się grzyby ale nie takie normalne halucynogenne. Zawsze gdzieś z kimś jestem i nagle znajduje się na polanie gdzie rosną te grzyby... z początku zawsze widzę malutkie grzybki w trawie ale zawsze pod koniec snu za jakimś krzakiem czy czymś takim sam już do końca nie pamiętam odnajduje mnóstwo tych grzybów ale takich wielkich aż nie miło to wygląda...miewałem też takie sny że te grzyby u siebie w domu pod meblami zbierałem no dosłownie w przeróżnych miejscach nie napisze w jakich bo śniło mi się to tyle razy że ciężko zapamiętać...ostatnio śniło mi się że pojechałem z ojcem gdzieś na wycieczkę i tego właśnie nie pamiętam ale jak wracaliśmy do hotelu zauważyłem uchylone drzwi oczywiście wszedłem tam i znalazłem się na polance gdzie rosły te nieszczęsne grzyby jak zawsze z początku małe ale pod jakimś krzakiem ogromne wielkie i dużo ale aż takie obrzydzające i wokół mnie były krzaki przez które brzydziłem się przejść ale jakoś przeszedłem i nie wróciłem do ojca tylko pojawili się moi znajomi i gdzieś poszliśmy a doszliśmy do mostu takiego dziwnego mostu jakby pływającego na wodzie w połowie drogi przez ten most zaczął się zatapiać no i dalej już nie pamiętam... to był mój ostatni sen z grzybami śniło mi się to dwa dni temu... i chciał bym się dowiedzieć czemu te grzyby mi się śnią czemu akurat te i czemu tak często no i co mogę przez to zrozumieć.. także jeśli można to zinterpretować to bardzo bym prosił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapytam wprost a trawy nie popalasz?

A wracając do snu. polana w lesie oznacza twoją jaźń, grzyby są jak twoje myśli nawet jeżeli nie korzystasz z "dopalaczy" twoje środowisko i owszem pojawia się w tobie wewnętrzne rozdarcie wiesz że to nie jest nic dobrego (w śnie się brzydzisz grzybów) ale presja jest duża (rówieśnicy na moście). Co do tego mostu to jest dopiero hit (lepszej wskazówki jeszcze nie widziałem) pokazuje ci co cię spotka jak się z danym towarzystwem zwiążesz - droga do nikąd i powolne pogrązanie się. Sen jest super przesłanie wyraźne a decyzja należy do ciebie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wprost że popalałem i to bardzo ale ostatnio dostałem jakiegoś olśnienia i ograniczyłem się do minimum...wielkie dzięki za interpretację na pewno da mi dużo do myślenia a takich "super" snów jak bym dobrze pomyślał to dużo bym sobie przypomniał...jeszcze raz wielkie dzięki

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...