Jump to content

Nawiedzona podczas snu


iceteagreen
 Share

Recommended Posts

Miałam dziś w nocy sen, w którym widziałam jakieś zjawy. Bardzo się bałam i płakałam. Pomimo tego, że byli ze mną w tym śnie znajomi, nikt ich nie widział. Kiedy jeden z tych duchów (chłopiec, chyba ministrant z ołtarzykiem) wszedł do pomieszczenia w którym przebywaliśmy, zaczęłam się modlić, ale nie mogłam przypomnieć sobie całej treści modlitwy i powtarzałam tylko dwa wersy. Siostra sugeruje, że naprawdę nawiedziły mnie jakieś zjawy, tyle, że we śnie. Czy to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Spokojnie to nie nawiedzenie, dostrzegasz więcej aniżeli inni ludzie, po prostu masz lepiej rozwiniętą wrażliwość jesteś osobą bardzo uduchowioną,masz predyspozycje by zacząć zajmować się astrologiczną pomocą innym ludziom,być może Cię to interesuje:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Indhi za odpowiedź. W sumie to co napisałaś jest prawdą. Interesuję się astrologią i ogólnie szeroko pojętą ezoteryką. Moja mama kiedyś wróżyła z kart, dla własnej potrzeby. Kiedy jednak wywróżyła 2-krotnie śmierć, zrezygnowała. Chciałabym zająć się tarotem, ale mam jakiś lęk. Co do snu, to mam nadzieję, że to rzeczywiście nie było nawiedzenie. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Iceteagreen na razie oswajaj się z tarotem,ale nie bierz go do ręki jeśli masz obawy to są one uzasadnione,ponieważ, to jeszcze nie jest czas, gdy przyjdzie odpowiedni moment poczujesz to i będzie to w pełni świadome, jak również znikną wszelkie wątpliwości ja też pochodzę z rodziny wróżbiarskiej dlatego swoich wyczuwam na odległość:). Przede wszystkim dużo czytaj na ten temat, wtedy łatwiej Ci będzie wyczuć ten moment,a i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz,żeby zacząć wróżyć musisz być emocjonalnie poukładana,tarot nie lubi chaosu...masz w sobie potencjał i nie zmarnuj tego:)poza tym masz sobie dar niesienia pomocy innym, a to rzadkie w dzisiejszym świecie:)Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...