Skocz do zawartości

Brutalny sen ze śmiercią


maciek86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj w nocy przyśnił mi się niezwykle dziwny i niespokojny sen. Będę bardzo wdzięczny za jego interpretację, gdyż nie daje mi spokoju jego potencjalne znaczenie. Oto jak przebiegał:

Z moim bardzo dobrym kolegą byłem na swego rodzaju polanie w lesie z nielicznymi drzewami i trawą. Nie pamiętam dlaczego ale na tej polanie nieznany mi mężczyzna przejechał beżowym autem mojego kolegę - który jak myslałem zginął na miejscu. Następnie, nie zastanawiając się długo, wyciągnąłem kierowcę z tego auta i w ramach zemsty rozbiłem jego czaszkę kamieniem - ostry kamień bardziej podłużny niż okrągły. Uderzałem w czaszkę kilkakrotnie, aż miałem pewność, że "morderca" mojego kolegi nie żyje. Kamień zabrudził się krwią ale nie było jej dużo. Po zamordowaniu tego człowieka okazało się, że mój kolega przeżył. Po chwili jakaś osoba - nie pamiętam kto to był - wydaje mi się, że to był pasażer tego pojazdu (kobieta) zadzwoniła na Policję. Po niedługim czasie pojawiła się Policja, skuto mnie kajdankami i gdzieś mnie odprowadzano - w tym momencie się obudziłem.

Jeżeli chodzi o to co czułem we śnie - w chwili przejechania kolegi przez samochód był to gniew, złość, chęć zemsty. Natomiast w chwili mordu na sprawcy był to swego rodzaju stoicki spokój, później duma i zadowolenie.

Będę bardzo wdzięczny za interpretację snu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam nieodparte wrażnie że odczucia które miałeś w tym śnie często są obecne w twoim życiu a w szczególności kiedy jedziesz samochodem( w śnie wyciągasz kogoś z za kierownicy)

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekuję za odpowiedź.

Należę raczej do spokojnych kierowców - w tym znaczeniu, że nie wściekam się na innych, że jadą wolniej, szybciej, wciskają się, czy cokolwiek innego, mimo że sam jeżdżę "dynamicznie".

Czy sen może mieć coś wspólnego z tym co wydarzy się w moim życiu?

Ostatnio skończyłem studia, zaczyna się sporo dziać w moim życiu, mam dylematy w którym kierunku życia zawodowego iść, za kilka dni rozpoczynam kilkudniowy urlop wypoczynkowy. Czy w związku z tym mam na coś szczególnie uważać, czegoś unikać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czyli sprawy z podróżą mamy rozwiązane.

Sen może sugerować jakąś pomyłkę, która może przynieść ze sobą nieprzyjemności. Sądząc z opisu polana, kolega, obcy kierowca ktoś może próbować cie wciągnąć w jakaś intrygę (sądząc z tego że rozbijasz mu głowę mogą to być jakieś plotki, pomówienia). Coś co wyda ci sie oczywiste ( nie sprawdziłeś czy kolega żyje) takie nie będzie i możesz wyjść na pieniacza. Na co powinieneś uważać nie zajmuj swojego stanowiska od razu poczekaj na rozwój wypadków czasem lepiej powiedzieć że niemasz zdania na dany temat niz później prostować czyjeś intrygi.

Pozdrawiam

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...