Jump to content

Proszę o pomoc , szum w głowie

nonus
 Share

Recommended Posts

Witam , poszukuje ludzi którzy doświadczyli lub doswiadzczają dziwnego szumu w własnej glowie przypominającego hałas wiatru nagranego na dyktafon ,od pewnego czasu potrafię siłą własnej woli wywołać szum w swojej głowie i nie wiem do czego to służy, wiem ze ludzie maja rożne szumy w głowie , ale taki kontrolowany siła woli czy to normalne , proszę o pomoc , pozdrawiam

Guest Indhi

Z mojego punktu widzenia to ten szum jest efektem ubocznym jakiegoś niewyleczonego zapalenia uszu,ale nie jestem lekarzem więc najlepiej wybierz się do specjalisty...

Własnie na tym mój problem polega ze szum potrafie kontrolowac za poocą siły woli w 100% , jak włacznik do lampki i swiece i gasze kiedy chce , dlatego zwrociłem sie do ludzi ezoteryki bo oni mnie zrozumieją , a u lekarza byłem tez powiedział zebym zedł do laryngologa , ale po co jak jestem zdrowy , bo tem szum pojawia się kiedy ja chcę i nigdy inaczej ,

bo tem szum pojawia się kiedy ja chcę i nigdy inaczej ,

Siła wyobraźni - o tak to się nazywa. Ja również mogę "usłyszeć" za pomocą wyobraźni szum fal, skrzypiące drzwi, czy krzyki małych dzieci... ;)

Witam , poszukuje ludzi którzy doświadczyli lub doswiadzczają dziwnego szumu w własnej glowie przypominającego hałas wiatru nagranego na dyktafon ,od pewnego czasu potrafię siłą własnej woli wywołać szum w swojej głowie i nie wiem do czego to służy, wiem ze ludzie maja rożne szumy w głowie , ale taki kontrolowany siła woli czy to normalne , proszę o pomoc , pozdrawiam

Mam to samo - po dziś dzień sam to badam i zastanawiam się co to takiego. Mam tylko domysły.