Jump to content

Zakochany w dziewczynie


Mentoel
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym prosić Was o interpretację snu z dzisiejszej nocy. Na wstępię napiszę, że mam 16 lat ; ). Sen był chyba najdłuższy jaki w życiu miałem

 

A więc zaczęło się od pewnego wyjazdu. Miałem wyjechać na trzydniowy wyjazd gdzieś nad Polskie morze. Jechało ze mną bodajże 3 chłopaków (jeden ode mnie ze szkoły, znam go tylko z widzenia), a pozostałych nie znałem. Żadnych dziewczyn nie było.

Miał ze mną jechać jeszcze kolega, którego znam od urodzenia, ale w ostatniej chwili okazało się, że ma brudny garnitur i nie pojechał (dziwny powód ; p)

 

Nagle sen się jakoś urwał. Szedłem chyba z jakimiś rebeliantami po asfaltowej ścieżce między dwoma lasami. Po chwili napadli nas jacyś inni (nie pamiętam kto to był), wszyscy biegli gdzie mogli, ja wskoczyłem w krzaki i się schowałem. Po chwili pojawiłem się z nieznajomą osobą na jakiejś puszczy. Tam zobaczyłem tą dziewczynę. Pamiętam ją prawie dokładnie, z 170cm wzrostu, szczupła, twarz troszkę długa i smukła, blondynka. Chyba się w niej zakochałem (teraz już nie czuję do niej takich emocji, ale rano i podczas snu uczucie było naprawdę silne).

 

Zacząłem z nią tam rozmawiać. Po chwili poczułem, że to jest to. Wydawało mi się, że ona też odwzajemnia moje uczucia. Złapałem ją za ramiona, ona mnie za plecy i gdzieś poszliśmy (Nie wiem co się stało z drugą osobą).

 

Nagle pojawiliśmy się gdzieś nad morzem. Były tam normalne budynki, morze. Wydaje mi się, że było to miejsce, gdzie się wszyscy zakwaterowaliśmy. Rozmawiałem z tą dziewczyną, okazało się, że jest z Pomorskiego (Ja z wlkp). Podała mi swoją stronę na jakimś portalu społecznościowym. Były tam jej zdjęcia i takie tam. Okazalo się, że występowała w Mam Talent jako jakaś tancerka czy coś. (:oczy_na:).

 

Wydaje mi się, że jej na mnie zależało. Pamiętam jak poszliśmy gdzieś z nią i z jakimiś ludźmi nad plażę. Wyszedłem stamtąd, po 30 minutach włączyłem komputer i zobaczyłem od niej wiadomość: "Dlaczego tak szybko zniknąłeś, dlaczego nic nie powiedziałeś). W całym tym czasie naprawdę się cieszyłem, że jeszcze nastepny dzień mogę z nią pobyć (A potem wyjazd).

 

Na następny dzień podchodzi do mnie jeden wycieczkowicz. Powiedział mi, że dziewczyna spotyka się z jakimś drugim wycieczkowiczem (nie pamiętam imienia). Kobieta urwała mi się totalnie ze snu, nie pamiętam, żeby mi się pokazała.

Pamiętam, że byłem załamany.

 

Następna scenka, też bardzo dziwna, była jak w tym ośrodku pływał po wodzie mój telefon komórkowy. Była obok mnie dziewczyna, z którą całowałem się na zeszłej, piątkowej imprezie (:wsciekly_na:). Też jej prawie telefon wyleciał. Potem poszliśmy gdzieś po jakichś schodkach w dół a ja się obudziłem.

 

Pierwsza reakcja, to gdzie ja jestem. Zacząłem się zastanawiać, przecież ja na żadną wycieczkę nie jadę teraz. Czy to był sen? Czy ta dziewczyna nie istnieje? Dlaczego?

Czułem wielkie zażenowanie (w tej chwili jest mi to obojętne). Leżałem chwilę w łóżku i myślałem o niej, czy jej czasem nie znam. Niestety nie. Wstałem z łóżka.

 

Jak widzicie, jest tutaj dość wiele motywów, naprawdę mi ciężko zinterpretować ten sen.

 

Będę naprawdę wdzięczny za pomoc :prosi:

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem specjalistką bo sama mam 16 lat, ale postaram się pomóc.

 

Więc, wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? bo to by dużo tłumaczyło, gdyż możliwe że myślisz o tym wyjeździe intensywnie ('jak to bd?' 'czy poznam kogoś interesującego?' itd.) a z własnego doświadczenie taka intensywność prowadzi do zagmatwanych snów które mają w sobię wątki całego dnia (jak np program 'Mam Talent'). A dziewczyna? hm. może ta 'ładna i fajna' miała związek z tą, z którą się całowałeś na imprezie. Może...ona chce żebyś się z nią skontaktował, lub bardzo tego nie chce (zejście w dól, pływający tel). Sama nwm, ja też miewam jeden sen w którym jest milion wątków i nie wiem jak zinterpretować każdy z nich -,-

Wiesz, sny z ogołu należy interpretować 'na odwrót'. Ale myślę, że mam rację co do dziewczyny z imprezy. To ona lub wyjazd na wakacje mogą być powodem tego snu.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam inflames i dzięki za odpowiedź ; ).

 

Co do wyjazdu na wakację, tak wyjeżdżam gdzieś, ale nie oczekuję tam jakiegokolwiek zawarcia znajomości, więc to raczej nie przez to.

Co do Mam talent, nie oglądam w ogóle telewizji (zdarzy mi się coś obejrzeć przed spaniem, ale o Mam talent i tego typu programach nie ma co mówić).

 

A co do kontaktu, to nie mam pojęcia. Byliśmy wtedy trochę wstawieni, a ja żadnej dalszej znajomości z nią nie mam zamiaru przedłużać ani nic ; ).

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a nie ma za co ;>

 

wiesz, jeśli to żadna z tych rzeczy to po prostu miałeś super sen który nic nie znaczy i możesz być zadowolony :)

 

albo ktoś wpadł Ci w oko, o ;> i dlatego śnisz o tej dziewczynie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...