Skocz do zawartości

Diabeł, przepaść i cztery 4


Tobiasz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam prośbę o interpretację dwóch snów.

 

1. Ostatnio śniło mi się że szedłem sobie po mojej ulicy i w pewnym momencie za mną rozstąpiła się ziemia było widać lawę, płomienie i unoszący się dym. Z tego wychylił się diabeł złapał mnie za kostki i zaczął ciągnąć do siebie mówiąc: "zabiorę Ci wszystko co kochasz". W jakiś sposób uwolniłem się z jego uścisku po czym się obudziłem.

 

2. Ostatnio też dość często śni mi się coś takiego że w moim śnie pojawia się dziewczyna którą znam i coś do niej czuję, w raz z tą dziewczyną pojawiają się cztery cyfry są to 4, w sumie nic się poza tym że ja widzę się nie dzieje ale za każdym razem w raz z nią są te cyfry, trochę mnie intrygują i nie wiem co one mogą oznaczać.

 

Z góry dziękuje za pomoc w "rozgryzieniu" tego co mi się śni.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen pierwszy to strach przed utratą kogoś bliskiego,obawiasz się,że ktoś może czyhać na Twoje szczęście,jesteś pełen obaw, których być może nie uzewnętrzniasz, jednakże podświadomie w Tobie tkwią...

Drugi sen co do dziewczyny ze snu,to podejrzewam,że połączy Cię z nią jakaś pozytywna relacja,niekoniecznie związek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Diabeł w snach może świadczyć o jakiś uzależnieniach które wyniszczją organizm sugerowałbym coś z dymem czyli ja znam dwa papierosy lub "zioło", chwytając ci za nogi może wskazywać na ta wersje mocniejszą ( zachwiana równowaga) na szczęści się z tego uwalniasz .

Co do dziewczyny tylko jedna rzecz przychodzi mi do głowy a mianowicie to że 4 jest związana z materią, pieniędzmi, władzą a w twoim przypadku jest to zwielokrotnione tak jak gdyby było to dla ciebie najważniejsze w życiu.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...