Jump to content

Który?


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Wg numerologii z Panem z 10.04. Ponieważ jesteście dla siebie liczbami kompatybilnymi: Ty 2/11, a On 1/19. Związek tych dwu liczb może być bardzo pozytywny - powiedzmy, ze 1 prowadzi interesy i dba o nie, wszystkiego doglada, natomiast partner z 2, ktory potrzebuje czulosci, przypomina 1 o milosci i kontynuowaniu romansu, który połączył ich ze sobą :) Łaczy Was karma - Jego Droga Życia pokrywa się z Twoim Cyklem Produktywnym = 1/19.

 

Pan z 7.07. jest numerologiczną 5, wiec suma waszych Dróg Życiowych to 7 – czyli tworzycie związek karmiczny o wibracji 7. Sa to bardzo trudne związki - 7 mówi o głębokim dojrzewaniu wewnętrznym, więc związek przechodzibył pewnego rodzaju transformacje, ale na poziomie głębi emocjonalnej i głębi mentalnej, a nie na poziomie fizyczności.

Tu też występuje takie przesłanie, że ta 7ka rozbije ten związek gdzieś, na którymś poziomie i wtedy w piramidzie życia szuka się u partnerów, gdzie występuje ten zakręt, czy można coś zrobić, i jak bardzo rozchodzą się cele życiowe tej dwójki ludzi i czy można jakiś wspólny mianownik złapać. Bo ten wspólny mianownik, mając pewną wiedzę możemy wyprodukować. Pan ma 7/16 (tzn. wibracje karmy związków) w swoim 2 Punkcie Zwrotnym (ok. roku 2020), co wskazuje na problemy w sferze uczuciowej/związków… A także w swoim 4 Punkcie Zwrotnym.

 

Poza tym 2 i 5 to tzw. liczy niebezpieczne, numerologiczne dwa różne charaktery – związek wymagałby dużo pracy… Chociazby dlatego, ze 2 pragna mieć rodzine oraz dom, zas 5 potrzebuja wolności i możliwości robienia tego, co czuja i uważają za wazne…

 

Pozdrawiam,

Magda

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...