Jump to content

dziewczyna która mi się podoba

exrox9291
 Share

Recommended Posts

Witam,

pewnego dnia miałem taki sen

Byłem na ostatniej lekcji w szkole, gdy z niej wyszedłem, czekał na mnie Konrad - mój zaufany kolega, i mówi "chodź coś Ci pokaże" , więc z nim poszedłem. 4 piętra wyżej jest taka opuszczona sala w mojej szkole, ale we śnie nie była opuszczona, stało tam jeszcze dwóch chłopaków, jeden z nich otworzył drzwi i wszedłem z nimi do tej sali, stały tam 3 dziewczyny w tym Ilona (dziewczyna, która mi się podoba, ale do niej nie zagadałem, bo jestem nieśmiały. W tym roku skończyła szkołę, a ja jestem od niej rok młodszy). Tamte dwie się cieszyły z obecności tamtych chłopaków, a ona była jakaś taka smutna. Gdy do niej podszedłem i powiedziałem "cześć", ona się do mnie przytuliła, ale potem odepchnęła i uciekła. Ja potem wyszedłem z tej sali, i gdy wychodziłem ze szkoły usłyszałem jakąś rozmowę, że uciekła jakaś dziewczyna z domu dziecka w miejscowości w której mieszka Ilona. Gdy wyszedłem ze szkoły się obudziłem.

Wybaczcie, że tak trochę chaotycznie to opowiedziałem, ale nie pamiętam dobrze snu, i nie mam zdolności przelewania myśli na papier (raczej na monitor w tym przypadku) :)

Czekam na odpowiedź