Jump to content

sen we śnie

vitreus
 Share

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się dzisiaj, że śpię i coś mi się śni. Najpierw znalazłam się w szkole, kłóciłam się z nauczycielką na które piętro mam wejść, nagle byłam na klatce schodowej gdzie dwóch panów malowało ściany i powiedziałam, że obok moich drzwi mają pomalować na czerwono, po czym młodszego mężczyznę pocałowałam może nie namiętnie ale z uczuciem, a drugiemu, starszemu dałam tylko buziaka. następnie z mężem staliśmy przed sklepem, potem szliśmy chodnikiem i minęliśmy dwie dziewczyny w stylu gotyckim. nagle byliśmy w domu, ja byłam w kuchni i widziałam garnek na gazie, w którym była kasza manna (gotuje ją dla dziecka co drugi dzień) i już się wszystko przypalało i mąż do mnie mówi, że gaz zapaliły złe duchy, potem stałam nad łóżeczkiem dziecka, potem znów w kuchni nad przypaloną kaszą, potem znów u dziecka i nagle coś robiłam nożem, że przecięłam sobie wewnętrzną stronę dłoni i to mnie obudziło bo poczułam ból, że kilka razy sprawdzałam czy to nie było naprawdę. w ciągu tego snu, śniło mi się, że budziłam się kilka razy, budziłam męża mówiąc że męczy mnie sen i nie mogę spać a tak naprawdę to mi się też śniło. Najbardziej pamiętam szkołę, sklep, dwie dziewczyny, garnek na gazie, duchy, jakby nieobecne ale się o nich mówiło i dziecko. Starałam się szczegółowo opisać wszystko i bardzo proszę o interpretację mojego snu bo dziwnie czuję, że może on mi coś ważnego powiedzieć o przyszłości.

Sen we śnie reprezentuje zwodniczy spokój. Nie możesz pojąć spraw oczywistych w Twoim życiu wewnętrznym, zewnętrznym i uczuciowym. Szkoła to znak, że stoimy wobec identycznego konfliktu, który kiedyś miał miejsce w przeszłości. Spróbuj sobie uświadomić czy ta szkoła co ci się śniła sprowadza pozytywne czy negatywne wspomnienia. Jeśli to nielubiany nauczyciel, to zapowiada kłopoty i frustracje. Garnek to symbol typowo żeński, a w sensie ezoterycznym - poznania. Co do sklepu, dziecka, dziewczyn i ducha nie wiem. Musiałbyś podać, czy ten sklep był zaopatrzony jakimś towarem czy całkiem pusty, płeć dziecka i co robiło, czy te dziewczyny to nastolatki, czy dorosłe kobiety, i czy duch się w ogóle pojawił.

Pozdrawiam ciepło. ;)

Edited by Troxet