Skocz do zawartości

Eks bierze ślub, dziecko, zazdrość


madlen88

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że mój eks wziął ślub i nie wiem po co przyszedł do mojego domu to obwieścić, a moja rodzina bardzo miło go przywitała, pomimo że niektórych w rzeczywistości nawet nie zna, a inni nie specjalnie za nim przepadają. Oczywiście ja byłam chorobliwie zazdrosna, pomimo że to mój były to jednak chyba dalej coś do niego czuję. Uciekłam płakałam. Po powrocie okazało sie że świeże szczęśliwe małżeństwo ma już potomka(pomimo, że my rozstaliśmy się 8 miesięcy temui) więc tak jakby potwierdziły się moje rzeczywiste podejrzenia o to że mnie zdradzał;/ Na koniec trzymałam w rękach ich dziecko i ktoś z rodziny doradzał mi jak to robić. Potem zarzuciłam mojemu eks że mnie zdradził a on stwierdził, że dziecko to wcześniak.

Proszę o interpretacje. Dodam jeszcze ze ja mam 18 lat. A jedyną obcą w tym śnie była żona mojego eks. Reszta to rodzina.

Edytowane przez madlen88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o czyimś ślubie jest zapowiedzią kłopotów i trosk, jak również pogodzenie przeciwieństw co znajduje odzwierciedlenie w tym co piszesz odnośnie Twojej rodziny i byłego chłopaka. Zazdrośc może oznaczac klotnie, które kiedys mogly byc miedzy Tobą,a Twoim chlopakiem. Pewne wyrzuty w stosunku do samej siebie o zaistnialy bieg waszych, dalszych losów (rozstanie).Zazdrosc, jak sama piszesz moze byc rowniez symptomem uczucia, które nadal żywisz do niego. Może czujesz się czemuś winna, obwiniasz siebie za cos co moze mialo miejsce, a nie bylo adekwatnym postapieniem w danej sprawie.Placz oznacza bezradnosc. Bezradnosc w stosunku do tego co się stało...nie mocy naprawy zaistnialego rozstania...slub z kims innym moze jedynie byc taką pieczęcia, która przypieczętowuje zamknięcie tego rozdzialu i pozwolenie na odejscie moze zludzeniom, a zapamiętaniu tylko tych pozytywnych wspomnien, ktore dodają Ci innego blasku w pozniejszych latach. Moze dzieki analizie tego zwiazku, ktora napewno juz miala miejsce (wkoncu 8 miesiecy to sporo czasu) bedziesz mogla byc lepsza partnerką swojego przyszlego wybranka.Placz rowniez oznacza śmiech na jawie...takze moze czeka Cię cos przez co poczujesz sie szczesliwa i zapomnisz o tym co bylo, gdyz moze zostanie to zastąpione lepszymi wydarzeniami.Piszesz rowniez o jego zdradzie i o jego dziecku z inna kobietą.Moze to jest aspekt dzięki którym powinnas przestac zywic do niego jakiekolwiek uczucia, gdyz osoba, ktora zdradza nie jest szlachetnym czlowiekiem zaslugujacym na jakiekolwiek westchnienie.Jego dziecko trzymane u Ciebie na rękach jest czyms w rodzaju czystej ludzkiej ciekawosci odnośnie jego zycia na chwile obecną. Moze nie potrzebnie interesujesz sie nim, "podpatrujesz" (przepraszam, za takie okreslenie) jego zycie. A rodzina, ktora doradza Ci co masz robic...moze tak kiedyś bylo przez co czulas sie jeszcze bardziej zdesperowana i nie mogaca znalezsc sposobnego wyjscia. Wyrzuty, ktore mu prawilas swiadcza o tym, iz bardzo zalezalo Ci na nim, i byc moze zalezy nadal. O Twoich pretensjach braku odpowiedzialnosci z jego strony.

Moim zdaniem powinnas zamknac to co bylo. Popatrzec przed siebie...wszystko przed Toba. A zwiazek utrzymujacy sie w zaklamaniu nie daje takiego szczescia jakie powinien dawac. Jestes mloda, masz napewno bardzo duzo walorow, dzieki ktorym ulozysz sobie zycie z kims kto na Ciebie zasluzy. Mysle, (moge sie mylic) iz uczucie o ktorym piszesz w stosunku do niego jest tylko namiastka pieknych wspomnien i tesknotą za chwilami przez ktore czulas sie szczesliwa.Na zapomnienie potrzeba czasu. Pamiętaj, droga madlen iz, aby przejsc do nastepnego wersu trzeba skonczyc czytac poprzedni. Zycie nie polega na zyciu w zaklamaniu. Jesli moge cos doradzic to zawsze zadaj sobie pytanie czy Twoj zwiazek jest taki jaki chcialabys aby byl. To dawanie sobie szczescia nawzajem powinno byc rowne. Nie tylko jedna osoba powinna sie starac i byc taką "westalką" ktora potrzymuje ten ogien, lecz dwoje. Wtedy mowimy o uczuciu, milosci i szczesciu, bo tylko w tej kolejnosci mozemy je zanac. Nie da sie czegos zmienic na silę. Coś jest, bądz tego nie ma. A dobrze jest zorientowac się na czas w tanej sytuacjii, odsunac na chwilę emocje spojrzec racjonalnie...i tylko wtedy zobaczymy jak sprawa naprawde wyglada. I do tego wcale nie potrzeba nam opini innych (rodziny, czy przyjacioł). Przeciez sami wiemy czego naprawdę chcemy:)

Zyczę Ci trafnego wyboru i dużo szczęścia. Powodzenia.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...