Skocz do zawartości

Sakiewka


pawel060

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na EzoTv oraz w ich sklepie zobaczyłem sakiewkę przyciągającą pieniądze koloru zielonego oraz bezpieczeństwa materialnego koloru czerwonego. Obie sakiewki zawierają te same składniki:

 

-laska cynamonu

-węgielek

-goździki

-suszone płatki róży

-skórka pomarańczy

-trzy złote monety

-ziarenka gorczycy

-ziarnka pieprzu

 

a do tego dołączona jest złota świeca intencyjna.

 

Jestem ciekawy czy to naprawdę działa. Jakie znacie składniki naturalne i na co one mogą pomóc (nie chodzi mi tu o pieniądze tylko ogólnie)? Z tego co wiem to jeszcze na bogactwo pszenica, kasztan i ananas.

 

:krzywy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dobry magiczny bajer na pieniądze - głowa na karku, troszeczkę kontaktów i znajomość angielskiego;]. Za rok (z pewnych powodów dopiero wtedy) planuję takim sposobem przyciągnąć trochę kasy;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

No,ale co ma to wspólnego z magicznym sposobem.Sposoby konwencjonalne i inteligentne są o wiele lepsze do zarabiana niż czarowanie pieniążków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie potrafią się odezwać w towarzystwie a co dopiero prowadzic rozmowy w interesach. Nie wiem czego sie czepiacie:P Ktoś kto potrzebuje magii nawet do ponoszenia kapci bo mu sie nie chce albo nawet to jest dla niego zbyt wymagającą czynnością to nie ma co liczyć na sukcesy w magii. Ofiary losu nigdy nie zostaną potężnymi magami, więc spokojnie chłopaki!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o bogactwo i sam narazie tego nie stosuje. Podałem to jako przykład. Chodzi mi o to jakie naturalne składniki mogą zadziałać na coś, nie tylko na pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Viperius

Są tak zwane Mojo, czyli sakiewki z ziołami, amuletami etc., stosowane są w Hoodoo głównie. niestety, nie próbowałem, toteż nie wiem, na ile działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na EzoTv oraz w ich sklepie zobaczyłem sakiewkę przyciągającą pieniądze koloru zielonego oraz bezpieczeństwa materialnego koloru czerwonego.

Nie oszukali Cię - sakiewki z pewnością przyciągają pieniądze tym, którzy je sprzedają ;)

 

Jestem ciekawy czy to naprawdę działa. Jakie znacie składniki naturalne i na co one mogą pomóc (nie chodzi mi tu o pieniądze tylko ogólnie)? Z tego co wiem to jeszcze na bogactwo pszenica, kasztan i ananas.

Wygląda jak jakiś ludowy zabobon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja ma przepis na Twoje bogactwo. Kup sobie piwo w butelce. Wypij to piwo, poczuj się zaebisty. Pomrucz trochę próśb do wybranego boga od bogactwa materialnego (tu już research zrób sam, żeby Ci wartości materialne przypasowały, były kulturowo zgodne, na czasie itp.), a kapsel schowaj do portfela. Na bank zadziała, kasa przyjdzie. Serio serio. Podświadomość, jak ją trochę podchmielić, jest cudownie chłonna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uprawiam. Nadzwyczajnie dobre czilijskie wino za 12 zł. Twoje zdrowie, Kaos! Hell, może coś pokombinuję z korkiem od wina, chociaż to mi się do portfela nie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie akurat calkiem niezle daje rade moje własne doswiadczenie, ale swiadomosc podobienstwa czyichs doswiadczen dobrze robi, a cytat chetnie przeczytam. Bring it on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[...]Do drugiej kategorii należą substancje rozluźniające, takie jak haszysz i alkohol. Uławiają one osiągnięcie gnostycznego stanu oszołomionego pobudzenia, niezbędnego w niektórych rytuałach ekstatycznych" P.J.Carroll, "Psychonaut"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...