Skocz do zawartości

duch ktory nazywal sie tak jak ja


nikaha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. DZisiejszej nocy mialam bardzo dziwny sen. Bylam u babci w domu, obecnie tam juz nie mieszka tylko z nami. Bylo tam troche ludzi, we snie ich znalam natomiast z rzeczywistosci nie. Wszystcy balismy sie poniewaz byl tam duch... Widzielismy jakas zjawe w ogrodku ale nikt nie wiedzial kto to. Potem wszyscy stwierdzilismy ze musimy poprosic ksiedza, zeby dusza doznala spokoju. W koncu tym duszkiem okazala sie dziewczynka. Przyszla do mnie i wziela mnie za rece. Mala miala ok 8 lat bardzo jasne wloski, wrecz biale. Przedstawila mi sie imieniem Weronika ja tez jej sie przedstawilam i o dziwo ja tez tak mam na imie. Powiedziala ze teraz juz jest szczesliwa, mowila ze ksiadz to dobry i mily czlowiek, byla usmiechnieta. Jak na nia patrzylam to miala na szyji duzy wisior, powiedziala zebym na niego nie patrzyla.. i tak sie skonczyl moj sen... Jestem ciekawa co moze znaczyc, bardzo prosze o wyjasnienie jesli ktos wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wisior byl koloru czarnego musze jeszcze dodac.. jesli chodzi o przeszlosc to raczej wszystko juz jest wyjasnione i na swoim miejscu.. sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...