Skocz do zawartości

Miasto/spora wieś po wybuchu bomby, ja w mundurze i z bronią, krew się leje.


HEYAH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiejszej nocy przyśnił mi się dość dziwny sen, nijak nie mogę go zinterpretować...

Objaśniam sen:

Ubrany w moro, uzbrojony w karabin snajperski oraz w bagnet przemierzam takie jakby miasteczko, raczej to było zbiorowisko dość mocno zniszczonych domów, tak jakby były one po wybuchu jakiejś większej bomby. W powietrzu unosi się mgła, pył (taki jak po bombach), słońca nie widać. Skradam się od domu do domu, od kawałka bramy do drugiego kawałka ciągle poruszając się w określonym kierunku, tak jakbym miał jakieś wytyczone współrzędne. W końcu widzę ruinę jakiegoś jednopiętrowego domu, jest on bez jednej ściany, dzięki czemu dostrzegam na piętrze dziewczynę max 20 lat. Nie znam jej. Skradam się dokładnie pod strop, na którym się ona znajduje. Strop ledwo co się trzymał, kolbą snajperki walnąłem w niego i się zapadł, dziewczyna spadła. W tej chwili zobaczyłem jak za winkla wychyla się mężczyzna, lat dwadzieścia pare (też nieznajomy). Wtedy biorę do ręki bagnet i łapię dziewczynę drugą ręką za szyję. Mężczyzna podchodzi do mnie, miał w ręku broń, nie pamiętam czy nóż czy pistolet. Ja i ów facet stoimy już przed sobą na wyciągnięcie ręki, wtedy dowiaduję się, że jest to chłopak lub brat tej dziewczyny. Nagle wyrywam mu broń z ręki. Następnie kilkukrotnie ciacham go bagnetem, on mówi, że nic mu tak nie zrobię. Wtedy wbijam mu nóż w obojczyk. Krew się powoli sączy z zadanej rany. Widząc, że to za mało na tego faceta dźgam go w aortę. Z aorty żwawo wypływa żółta krew. Sprzeczam się z ów dziewczyną, że trafiłem w aortę, gdyż ona temu zaprzeczała. Koniec snu, obudziłem się.

 

Proszę o interpretację tego dziwnego snu.

 

Pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez HEYAH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...