Jump to content

Mama w długich włosach


51%Devil49%Angel
 Share

Recommended Posts

Moja mama obecnie przebywa w szpitalu, będzie miała poważną operację, grozi jej paraliż a dzisiaj miałam następujący sen z jej udziałem:

Śniło mi się, że szykowałam się z moją mamą na jakąś okazję i prosiła mnie abym upięła jej włosy, zgodziłam się, ale najpierw chciałam upiąć je sobie.. Moja mama w rzeczywistości ma krótkie kręcone włosy a we śnie miała długie, proste tego samego koloru na jaki sobie rzeczywiście farbuje, czyli bardzo ciemny kasztanowy. Powiedziałam mamie, że bardzo było by jej ładnie we włosach blond. Gdy upinałam swoje włosy strasznie przeszkadzał mi brat co mi uniemożliwiało zrobienie fryzury.

Link to comment
Share on other sites

Przypuszczam, że taki sen może być wynikiem emocji, które towarzyszą Ci w ostatnich dniach spowodowanych świadomością tego co może grozić Twojej mamie.

Myślę, że w rzeczywistości, tak jak we śnie chciałabyś mieć ładną i sprawną mamę, z którą mogłabyś wychodzić i "chwalić" się nią.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Od siebie dodam że upinanie włosów może świadczyć o tym że problemy meczące cie w myślach( włosy na głowie) mogą okazać się mniejsze, a ten przeszkadzający brat to te natrętne "czarne" myśli, które zaprzątają ci głowę.

Reasumując problemy zdrowotne twojej mamy okarzą sie mniejsze niż myślisz ( w końcu masz jej te włosy upiąć tylko problem najpierw zejdzie z twojej głowy a później z jej).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, ale jakoś po godzinie od napisania tego posta wrócił mój tata do domu i powiedział abym przyszła do mamy do szpitala umyć jej włosy co oczywiście uczyniłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...