Skocz do zawartości

Gdzie jutro wyjeżdżam?ćwiczonko dla chętnych:)


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam ćwiczonko na weekend:)

1. Gdzie jutro wyjeżdżam?

2. W jakiej sprawie tam jadę?

3. Z kim tam jadę - możecie spróbować określić liczbę osób z którymi jadę?

 

Pozdrawiam i czekam do poniedziałku na Wasze odpowiedzi:)

Agnieszka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam ćwiczonko na weekend:)

1. Gdzie jutro wyjeżdżam?

2. W jakiej sprawie tam jadę?

3. Z kim tam jadę - możecie spróbować określić liczbę osób z którymi jadę?

 

Pozdrawiam i czekam do poniedziałku na Wasze odpowiedzi:)

Agnieszka;)

 

 

1. Powiedziałabym że na wycieczkę na którą zostałaś trochę siłą zaciągnięta, nie chciałaś na nią jechać, na pewno ten wyjazd był dla Ciebie niespodzianką

2.By odpocząć, uciec od gnijącej rutyny, rzeczywistości, odprężyć się po ciężkim okresie życia, może w nagrodę za coś

3.Uważam że jedziesz z jedną osobą, być może z Twoim partnerem, z którym macie teraz ciche dni, żeby dać szansę na odżycie waszego związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nikt chyba więcej nie ma czasu tu zajrzeć i odpowiedzieć gdzie byłam w sobotę ;)Pewnie urlopujecie:)

megg we wróżbie klapa;)odpowiedź dam jutro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie jutro wyjeżdżam?......4 monet,4Pucharów,Wisielec.......Uciekasz od zgiełku miasta,by poleniuchować na tle zieleni,Wisielec z nurkowaniem mi się skojarzył...nad wodę,ale taż będzie tam dużo zieleni...

2. W jakiej sprawie tam jadę?......5 monet,7 buław,4 mieczy....chcesz zapomnieć o problemach i przeciwnościach,ciężkich chwilach i po prostu odpocząć......

3. Z kim tam jadę - możecie spróbować określić liczbę osób z którymi jadę?........Diabeł,Rycerz pucharów,Kochankowie....Oczywiście Ty i partner, jeszcze druga parka i jakiś chłopak,może braciszek....hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie jutro wyjeżdżam?

8 Buław, Kochankowie - zdecydowanie tam, gdzie dużo zieleni jest, może pola uprawne, woda też możliwe ;) do rodziców albo kogoś z rodziny. Na myśl mi przyszło, że w ogrodzie pomagałaś, ale to chyba jednak nie to ;)

2. W jakiej sprawie tam jadę?

As Pucharów (o), 10 Mieczy (o) - naradzić się w jakiejś sprawie, po pomoc, poradę.

3. Z kim tam jadę - możecie spróbować określić liczbę osób z którymi jadę?

ile osób?

9 Denarów, Umiarkowanie - 2

jakie to osoby?

Król Denarów, 3 Denarów - stawiam na twojego partnera i jakąś młodą osobę, jeszcze uczącą się.

 

Albo to był wyjazd z pracy i jechałaś z dwudziestoma osobami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedź

gdzie jutro wyjeżdżam - byłam poza miastem, w innym mieście w salonie slubnym

w jakiej sprawie - sprawa dotyczyła przymiarki sukni ślubnej/naradzić się w jakiejś sprawie, po pomoc, poradę (Jane Doe)

Z kim tam jadę/ byłam? - Arivo gratuluję byłam z partnerem, para (czyli rodzice), siostra i kolega - ze mną 6 osób

 

Dziękuję wszystkim za udział;)Pozdrawiam dziewczyny i gratuluję tym co trafili po części;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...