Jump to content

wielka miłosc


motylek11
 Share

Recommended Posts

czy nasz związek jest relacją karmiczną ja 1.9.1977 on 30 .10 1973 i jaka jest przyszłosc związku bardzo proszę o odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to związek karmiczny... Przypuszczam, ze w tej chwili przechodzicie pewne problemy... Wynika to najprawdopodobniej z tego, ze jestes 7/16, a 16 to karma związków... Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, ale równie dobrze możemy doświadczać takiej lekcji pozostając w tym miejscu, czyli będąc narażonym na nieobecność partnera, bo jego kariera jest najistotniejsza, bo jego szef zlecił mu takie a nie inne wyjazdy. Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.

 

...będzie trochę pod górkę, ale jaka bedzie przyszłość Waszego związku, zależy wyłącznie od Was.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za odpowiedz ,ale ja jestem 7 z 34 a nie z16.żeczywiscie jestesmy rozdzieleni odległoscią masz rację bo on mieszka w innym miescie i dzieli nas 180 km ale między nami miłosc jest wielka ogromne przyciąganie .Czy mogła bys mi odpowiedziec bardzo bym prosiła kiedy zamieszkamy razem .3 lata temu rozwiodłam się i mam 3 dzieci mam za sobą cięzki rozwód jestem własnie w nowym związku z partnerem którego datę urodzenia podawałam powyzej .

Link to comment
Share on other sites

Hmm... To by było raczej pytanie do kart. W dziale "Wróżby, Przepowiednie' można prosić o wróżbę ("Prośba o wróżbę"). Przynajmniej ja na podstawie numerologii nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie... :( Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

Moze ja wtrace tu swoje trzy grosze :)otoz maddie88 ma racje jesli chodzi o ta 16 ,w Twoim przypadku ona wysteruje choc i TY masz racje z ta 34,otoz sa roznego rodzaju sposoby liczenia .Kazdy jest dobry i nalezy brac pod uwage wszystkie to po pierwsze.Po drugie liczba Waszego zwiazku to 4 ale wynika ona z 13 ,a wiec liczby karmicznej.Trzecia sprawa to Ty ta 16/7 masz rowniez w 2 Punkcie zwrotnym .Ten rok jest takim rokiem przelomowym tego IIPZ,pozniej przechodzisz w IIIPZ ,a wiec po wibracje 8 bardziej sprzyjajacej rodzinie.To jest taki wybiorczy skrot Twoich wibracji ,nalezaloby to wszystko skonfrontowac z wibracjami partnera aby miec pelny obraz tego zwiazku .Patrzac tylko na jego podst. wibracje widze ,ze ma 6 z drogi zycia i 4 z wibracji wcielenia ,a to swiadczy o potrzebie stabilizacji i potrzebie posiadania rodziny.Ma jednak tez 2 na minusie a to moze prowadzic do rozpadu zwiazkow. itd.itd.Aby miec pelny obraz to potrzebna bylaby pelna i dokladna analiza zwiazku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...