Skocz do zawartości

Piersi siostry.


Wrath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Dzisiaj miałem kolejny dziwny sen.

Prosił bym o jego interpretacje.

Sen:

siedzę z młodszym bratem w pokoju siostry i oglądamy Tv, i tu nagle wchodzi siostra i zaczyna się przebierać i sciąga bluzke i wtedy na chwile odwracam głowę w jej stronę żeby o coś zapytać i widzę jej nagie piersi. I tu chyba był jakiś monolog:

ja: siostro co się stało, zapomniałaś stanika ubrać (takie zdziwienie w głosie)

Siostra: jesteś moim bratem, nie muszę się ciebie wstydzić.

Chciałbym dodać że moja siostra jest bardzo porządna tzn nie należy do tych dzisiejszych pulszczalskich nastolatek.

W rl raczej taka sytuacja by się nie powtórzyła.

Zresztą ja szanuję siostrę i nie chciałbym widzieć jej gołych piersi.

Co do tego filmu to oglądałem to chyba był to film animowany (chyba) no i chyba było w nim dużo agresji.

Pamietam że jak się skończył to zacząłem brata tak na żarty wkurzać a potem zaczeliśmy się bić (bić to za mocne słowo, chodzi mi raczej o takie braterskie przepychanki).

Niestety nie pamiętam dokładnie treści filmu, a wiem że zajmował on dość dużą część snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego mój wiek potrzebny?

Z mojego doświadczenia wiem, że mężczyźni w różnym wieku inaczej "odbierają" kobiece piersi, dlatego o niego pytałam.

Taki sen może świadczyć o tym, że podświadomie nie czujesz się spełniony w życiu w roli mężczyzny, może tak być przez to, że z natury jesteś wrażliwy, ciepły i uległy (dokładnej mówiąc masz w sobie więcej cech kobiecych) lub też może to wynikać z presji wywieranej przez Twoje otoczenie na temat seksu.

Co do siostry w tym śnie to nie przerażaj się tak, bo pojawiła się ona nie dlatego, że chciałbyś ją zobaczyć nago, ale dlatego, że jest Ci bliską osobą z którą masz kontakt na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...