Jump to content

Ogień i duch


speed911
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na tym forum i prawdę mówiąc natknąłem się na nie przypadkiem. Chciałbym się poradzić w dwóch kwestiach.

na początek duchy. otóż kiedyś widziałem dwukrotnie duchy to było ponad rok temu ale świetnie pamiętam te spotkania pierwsze to było chwilę po przebudzeniu zobaczyłem kobietę stojącą nade mną, która po chwili po prostu zniknęła. drugie spotkanie było trochę mniej bezpośrednie, bo oglądałem tv w jednym pokoju i w pewnym momencie zobaczyłem mężczyznę wchodzącego do mojego pokoju w którym śpię na co dzień, od razu poszedłem zobaczyć czy ktoś jest w tym pokoju, ale nikogo nie było a drzwi były uchylone tak jak je pozostawiłem. Później przez długi czas nie widywałem nic nadzwyczajnego, aż do wczoraj. gdy wracałem do domu po 22 na klatce schodowej, w oknie zauważyłem sylwetkę [widziałem tylko do pasa bo tak okno było] wydawało mi się że to czyjeś odbicie i że ktoś stoi przede mną, jednak gdy się odwróciłem nic nie widziałem i nie miałem odwagi spojrzeć znowu w okno tylko pobiegłem do mieszkania. tej nocy miałem sen w którym przyśnił mi się duch małego dziecka który był w moim mieszkaniu i mnie gonił i gdy byłem metr od niego obudziłem się. około 2h temu znowu widziałem ducha, tym razem była to postać mężczyzny siedzącego na krześle przy stole, gdy się rozejrzałem dookoła siebie to po chwili już nikogo tam nie było. i nie wiem co to może oznaczać .

 

 

druga sprawa to chciałbym się dowiedzieć coś więcej o magii ognia, jestem pewien że to mój żywioł bo zawsze kochałem ogień i jego zachowanie i wszystko, mogę się wpatrywać w niego godzinami i dotykać go i "przechodzić" przez niego ręką. Chcę po prostu coś się więcej dowiedzieć.

 

 

 

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Dlaczego piszesz o duchach w dziale "magii żywiołów?...

O Magii ognia jest już temat - wystarczy znaleźć (w tym dziale) i przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego piszesz o duchach w dziale "magii żywiołów?...

Skoro Tobie to przeszkadza to czemu nie przeniesiesz tematu? Przecież masz do tego uprawnienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...