Skocz do zawartości

Walka z góry przegrana


SparrowPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłem napisać na tym forum o jednym rodzaju swoich snów. Mianowicie chodzi o to, iż od dłuższego czasu, śnią mi się sny takiego typu:

 

Stoje w pustym pomieszczeniu / jakby na imprezie na wolnym powietrzu / na ringu (ale bardziej takim jak z filmów, duża sala z piaskiem , wszystko oświetlają jedynie pochodnie i sa dwie trybuny, oraz 2 wejscia ) i biję się z przeciwnikiem, jednak albo kiedy staram się mu oddać on tego nie czuje, do tego stopnia ze celujac w twarz nawet nie zamyka oczu albo nie biję wogóle bo wiem ze nic mu nie zrobię i skupiam się na jak najszybszym zakończeniu walki na jego korzyść.

Z tych snów które pamiętam za pierwszym razem była to osoba mi znana, jednak bardzo bardzo obojętna. Za drugim razem był to jakiś wielki facet a na walke przygladala sie moja znajoma , ktora według snu znała osobe z ktora sie bilem, ale nic nie zrobila . Trzeci sen byl wczoraj, najpierw szedlem po schodach z bliska mi osoba a kiedy weszliśmy na górę, jacyś ludzie zaczeli isc w nasza strone z gory i z dolu i to najwyrazniej byla tzw. Ustawka w sercu której sie znalazłem. Bardzo szybko zrobilo sie ciemno i nie daleko byl ring o jakim pisałem wczesniej. Z calej takiej "Ustawki" zrobily się zawody, a ja zostalem wcielony do jednej z druzyn, do druzyny w ktorej znajdowala sie znana mi osoba, jednak moja postać nie miała sensu tam występować ponieważ wszyscy uczestnicy byli " bardzo poważnymi"zawodnikami ze tak to ujme, w tym też snie miałem kilka walk, o ile dobrze pamiętam większość przegrałem i jedną albo wygrałem, albo dawałem radę ale uciekłem (we wszystkich z walk które mi sie przyśniły starałem się uciec)

 

Sny te troche mnie nie pokoją, są bardzo realistyczne, jedną rzeczą która się tam nie zgadza jest to że uderzenia mniej bolą ale to chyba normalne.Dopiero dzisiaj pomyślalem o senniku, po czym znalazlem to forum. Jeżeli ktoś mógłbym mi wytłumaczyć oco chodzi z tymi snami byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez SparrowPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie powtarzające się sny mają na celu zwrócenie naszej uwagi na jakiś problem w życiu, lub cechę osobowości którą w sobie mamy. U Ciebie występuje motyw walki, co we śnie oznacza konflikty wewnętrzne. Z góry zakładasz, że tę walkę przegrasz, czujesz się mniej profesjonalnym zawodnikiem niż inni. Nie znam Cię osobiście,ale jakoś mało w tym śnie wiary we własne możliwości- pomyśli czy nie jest tak i w realu? Może powinieneś bardziej w siebie uwierzyć :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...