Jump to content

Walka z góry przegrana


SparrowPL
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Postanowiłem napisać na tym forum o jednym rodzaju swoich snów. Mianowicie chodzi o to, iż od dłuższego czasu, śnią mi się sny takiego typu:

 

Stoje w pustym pomieszczeniu / jakby na imprezie na wolnym powietrzu / na ringu (ale bardziej takim jak z filmów, duża sala z piaskiem , wszystko oświetlają jedynie pochodnie i sa dwie trybuny, oraz 2 wejscia ) i biję się z przeciwnikiem, jednak albo kiedy staram się mu oddać on tego nie czuje, do tego stopnia ze celujac w twarz nawet nie zamyka oczu albo nie biję wogóle bo wiem ze nic mu nie zrobię i skupiam się na jak najszybszym zakończeniu walki na jego korzyść.

Z tych snów które pamiętam za pierwszym razem była to osoba mi znana, jednak bardzo bardzo obojętna. Za drugim razem był to jakiś wielki facet a na walke przygladala sie moja znajoma , ktora według snu znała osobe z ktora sie bilem, ale nic nie zrobila . Trzeci sen byl wczoraj, najpierw szedlem po schodach z bliska mi osoba a kiedy weszliśmy na górę, jacyś ludzie zaczeli isc w nasza strone z gory i z dolu i to najwyrazniej byla tzw. Ustawka w sercu której sie znalazłem. Bardzo szybko zrobilo sie ciemno i nie daleko byl ring o jakim pisałem wczesniej. Z calej takiej "Ustawki" zrobily się zawody, a ja zostalem wcielony do jednej z druzyn, do druzyny w ktorej znajdowala sie znana mi osoba, jednak moja postać nie miała sensu tam występować ponieważ wszyscy uczestnicy byli " bardzo poważnymi"zawodnikami ze tak to ujme, w tym też snie miałem kilka walk, o ile dobrze pamiętam większość przegrałem i jedną albo wygrałem, albo dawałem radę ale uciekłem (we wszystkich z walk które mi sie przyśniły starałem się uciec)

 

Sny te troche mnie nie pokoją, są bardzo realistyczne, jedną rzeczą która się tam nie zgadza jest to że uderzenia mniej bolą ale to chyba normalne.Dopiero dzisiaj pomyślalem o senniku, po czym znalazlem to forum. Jeżeli ktoś mógłbym mi wytłumaczyć oco chodzi z tymi snami byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam :)

Edited by SparrowPL
Link to comment
Share on other sites

Takie powtarzające się sny mają na celu zwrócenie naszej uwagi na jakiś problem w życiu, lub cechę osobowości którą w sobie mamy. U Ciebie występuje motyw walki, co we śnie oznacza konflikty wewnętrzne. Z góry zakładasz, że tę walkę przegrasz, czujesz się mniej profesjonalnym zawodnikiem niż inni. Nie znam Cię osobiście,ale jakoś mało w tym śnie wiary we własne możliwości- pomyśli czy nie jest tak i w realu? Może powinieneś bardziej w siebie uwierzyć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...