Skocz do zawartości

wilki ciemny las


prezes

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam ciagle powtarzajacy sie sen w ciagu ostatnich moze szesciu moze wiecej lat mialem go juz pare razy :

rzecz zaczyna sie tak. Cieply sloneczny dzien na skraju dobrze mi znanego lasu kolo ktorego mieszkam jest naprawde piekna pogoda i decyduje sie na spacer po tym wlasnie lesie w momencie przebycia moze 300-400 metrow sciezka pogoda zmienia sie nie do poznania zapada lekka mgielka dookola lezy swiezy snieg las nie jest dla mnie przyjazny, dalej znajduje sie na waskiej sciezcze odwracam sie i na jej poczatku ku mojemu zdziwieniu widze lato na calego i w tym momencie orientuje sie ze cos jest nie tak dookola sychac wycie wilkow i grozne warczenie jak by sygnal do ataku zaczynam uciekac w strone brzegu lasu w strone :lata: za plecami i dookola siebie slysze szczek wilkow jest ich kolo tuzina czuje ze nie uciekne i w tym momencie wilki sie wycofuja a ja stoje na brzegu lasu w pelni slonca patrzac na ciemny i zimowy krajobraz lasu, tak bylo do tej pory lecz ostatni sen byl przelomem gdyz wilki mnie odciely od drogi ucieczki w lesie wszystkie dookola mnie czekajac na znak dominujacego samca watachy do ataku po czym nagle ow samiec wylonil sie byl czarniejszy od samego koloru czarnego i niesamowicie przerazajacy wygladem i wielkoscia wszedl z gracja na powalony pien drzewa przeszyl mnie wzrokiem i jakby podswiadomoscia powiedzial mi ze z tego lasu po raz ostatni pozwala mi wyjsc zywemu . to jego przeslanie bylo tak prawdziwe ze zrezygnowalem z mojej ulubionej sciezki lesnej wszystko to dobry material do wilmu o wilkolakach lecz prosze mi wierzyc obudzilem sie sparalizowany strachem co o tym myslicie kto mi powie o co chodzi ?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Prezesie:)

Przede wszystkim chciałabym żebyś wiedział, że nie jestem specjalistką w tej dziedzinie..napiszę Ci tylko o swoich odczuciach i pierwszej mysli jaka mi się nasunęła po przeczytaniu Twojego snu.

Tak więc wydaje mi się,że las symbolizuje tu Twoje życie wewnętrzne,na skraju lasu jest piękna pogoda..czyli powierzchownie wszystko jest w jak najlepszym porządku,jednak kiedy zaglądasz do swojego wnętrza,"pogrzebać "trochę głębiej to sprawa zaczyna się komplikować.Nie wiem..ale mi to się kojarzy z postępowaniem wbrew sobie,byc może podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę ale boisz się skonfrontować to z samym sobą..wydaje mi się,że ten sen się powtarza bo Twoje podświadomość "krzyczy" żebyś wkońcu posłuchał siebie..swojego prawdziwego ja..te wilki to chyba poprostu Twój strach bo takie konfrontacje nie są łatwe..

Ciekawa jestem co o tym myslisz..przyznaję, że piszę te słowa bardzo niepewnie..w obawie, że Cię urażę a bardzo bym tego nie chciała.:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh siedze i czekam az ktos cos napisze juz myslalem ze dzis sie nie doczekam a tu prosze prosze hmm no ciekawe jest to co piszesz lecz nie jestem przekonany co do tego strachu poniewaz wilki w wiekszosci slownikow oznaczaja cos zupelnie innego czytalem ze wilk moze oznaczac jakas konkurencje lub nawet przewodnika lub dobrego przyjaciela skolei wycie wilkow zlodzieja wiem ze jednostkowo znaczenie roznych rzeczy sie zmienia a zwlaszcza w tak zlozonych snach gdzie wystepuje tak wiele ich. zastanowie sie nad tym poniewaz twoja int. jest faktycznie bardzo odwazna ale na to liczylem jesli wpadnie ci cos jeszcze do glowy napisz odrazu lecz musze zaznaczyc ze raczej nie mam jakis powaznych problemow w zyciu wewnetrznym i zewnetrznym raczej musze powiedziec ze jestem z niego zadowolony dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo musze przyznac dobre jestescie

jakis czas temu jeszcze po tym snie zdradzil mnie najlepszy przyjaciel z polski i mozna chyba powiedziec ze chodilo o interesy a zwlaszcza o pieniadze jestem pod wrazeniem waszych interpretacji jeszcze raz brawo!!! dziekuje i wiem do kogo przyjsc jesli bede mial kolejne dziwne sny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kaffka jest naszym wymiataczem;) na forum:) Więc szcunek głównie dla niej:)

Pozdrawiam Was oboje i przesyłam porcję ciepła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...