Jump to content

Przeprowadzanie ducha we śnie.


Joanna2k
 Share

Recommended Posts

Tej nocy czyli 3 na 4 lipca. Śniło mi się ze opiekuje się dzieckiem i myje okna. Idąc do pracy Mężczyzna podchodzi do mnie i pyta się mnie ile dają za opiekę nad dzieckiem czy sprzątanie. Wszystko jemu tłumacze i pokazuje cennik. Od tam tej pory przyczepił się do mnie duch. żadnej krzywdy mi nie robił. Raczej opiekował się mną , rozmawiał ze mną.( przy rozmowie z duchem był jeszcze ktoś. Nie wiem kto to był , ale pojawiał się tylko gdy rozmawiałam z duchem ) Pokazał mi zdjęcie jak jest na zdjęciu z 3 kolegami. Chciałam mu pomóc i go przeprowadzić go na tam ten świat. Wszystko robiłam w tym kierunku. I gdy go przeprowadzałam przyszli po niego 3 kumple. Dosłownie biegli w swoim kierunku. Widziałam ich szczęśliwych i gdy szli w kierunku światła machali rękami jak na pożegnanie. I w tym momencie obudziło mnie ukłucie w pietę. Podniosłam się i zobaczyłam ze szkło w biło mi się w pietę. Muszę podkreślić ze we śnie myłam szyby a przed snem na pewno nie było tego szkła w nodze. Budząc się nie dowiedziałam się czy chłopaki weszli do światła.

 

 

Dziwny sen. Bo nigdy we śnie nie przeprowadzałam ducha na tam ta stronę. No i cały czas mam te zdjęcie przed oczami. I gdyby ktoś pokazał mi zdjęcie rozpoznałabym ich. Szkoda ze przez te ukłucie nie dowiedziałam się czy są chłopaki są juz po tam tej stronie. Możecie mi wyjaśnić o co tu chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...Przejrzałam Twoje poprzednie posty i zastanawiam się czy czasem nie wybierasz się gdzieś we śnie. Masz do tego wszelkie predyspozycje :)

Jedni uważają, że zmarli we śnie to tylko nasza projekcja inni, że jednak się kontaktują z nami. Osobiście przychylam się do drugiej opcji. Możliwe, że przeniosłaś się przez sen na jakiś plan astralny i naprawdę komuś pomogłaś odnaleźć drogę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...