Skocz do zawartości

jazda pod prad,dziecko(moje)traci noge,szukanie,park,kobieta


annam21

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mialam dzisiaj nad ranem taki okopny dla nie sen:

 

jechalam z autem(starym ,teraz jezdze innym) jak mysle przez centrum wielkiego miasta obok ktorego mieszkam,ale b.rzadko tam jezdze. Chcialam Zakrecic.Dorgi byu kilko pasmowe oddzielona pasem zielen,miejce do zakrecanie, przedemna zakrecil jaks facet wiec bylam pewna ze moge tez.W momecie gdy zakrecilam okazalo sie ze duzo aut jedzie prosto na mnie, ale wiedzialm ze ja jade dobrze, wiele aut jechala tak jak ja i wiele prosto na nas. Czulam sie jakby m jachala pod prad, inne auta wymijal auta z naprzeciwka i widzialm momen gdzie mozna juz normalnie bylo jechac i probowalam tam dojechac wymijajac te wzystkie auta.

Nagle jestem juz na nogach, i pieszo uciekam przed tyi autami. Udalo mi sie. nie wiem dgzie jestempojecia nie mam co to byly za miejca,nagle przypomniam sobie ze w aucie byla moja coreczka.Zaczynam plakac, jeste przerazona, biegam i jej szukam,trafilam na te ulice gdzie bylam autem jest pusta.szukam jej ,placze , spotkalam jakis ludzi (pamietam tylko kobiete blondynke) ale wiem ze byl jeszcze ktos. Oni ida ze mna, ale nie krokw kork tylko tak bardziej z boku,z tylu... przebokauje cos w stylu " noe nie wiem" , "onu juz moze ...) ja wiem e chca powiedziec ze moze moja corcia juz nie zyje.

 

Nie widzialam wypadku, nie wiemjak opucilam auta,i nagle mysle ze wysiadla z auta a ona dalej jechalo bo nie dalam na P (jezdze automatem, w rzeczywistoci tez). Idziemy przez jakis park,nie jest w nim za ladnie,drzewa zaslaniaja niebo i jest tak szaro. Jest kobieta ta ze mna. park od ulicy dzieli siatak(mam wrzenie ze znam to miesjce ale nie wiem skad) miedy siatka aalejka ktora idziemy w rowie oprocz smieci i jest pelno rak wystaacych z ziemi,nozek ,glowek , dzieci,ale w histeri przekonuje sie ze to lalki.

 

Alejka sie konczy, jest plot i furtka, kto krzyczy imie mojej corki, podnosze glowe widze ja za plotem sidzi na lawce ,(jest mlodsza teraz ma 2 latka w snie widze ja roczna),ucieszyla sie ze mnie zobaczyla.Podiegam do niej ,chywtam na rece ,widze ze jest umorusana krwia na czole ,a jej jedna nogawak "powiewa".przytualm ja ,a ktos z tylu mowi "ona nie ma nogi" czuje jak zamiast nogi ,kosci mojej coreczki dotyka mojego brzucha. Obudzilam sie z krzykiem i placzem:(

 

Czy to moze cos znaczyc,czy razej za duzo emocji i jestem przedrazliwiona za bardzo ?

 

z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje .

Bede ostrozna .

 

[ Dodano: 2008-03-24, 13:35 ]

Bardzo duzo jezdze autem i bede sie starala byc ostrozna. W sumie zawsze jezdze dosyc ostroznie... Obydwoe z ezem pokonujemy tygodniowo setki km:(. Maz wiecej.

 

Jesli chodzi o zdrade,sama nie wiem. Ostatnio "odnowil" sie w moim zyciu kontak z jednym z eks, ktory przed laty byl bardzo silny i skaplikowany i skonczyl sie dosyc tragicznie,ale oprocz maili staram sie go trzymac od siebie z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...