Jump to content

Nauczycielka w nietypowej roli.


Garou

Recommended Posts

Otóż niedawno śnił mi się dziwny sen. Nie wiem czy cokolwiek może on oznaczać, ale jednak zainteresował mnie i chcę zapytać o jego ewentualną interpretację.

 

Sen wyglądał tak:

 

Wszedłem do McDonald'a, który jednak bardziej przypominał pewien sklep mieszczący się w miejscu gdzie mieszkam. Przy ladzie stała moja nauczycielka angielskiego* ubrana w strój pracownika McDonald.

Gdy ją zobaczyłem, byłem bardzo zaskoczony i pewna cząstka mnie jakby się gdzieś w środku mnie cicho z niej śmiała, lecz moja zewnętrzna postawa nie dawała niemalże nic do zdradzenia. Starałem się być wyrozumiały, nie zwracać uwagi na komizm sytuacji i okazywać należyty szacunek tejże nauczycielce. I wychodziło mi to bardzo dobrze.

Zamiast zamówić u niej coś do jedzenia, czy choćby coś kupić - poprosiłem ją o wypłatę pieniędzy z mojego konta. O ile dobrze pamiętam wszystkich pieniędzy. A ona spokojnie i sumiennie to zrobiła.

 

Czy ten sen coś oznacza :?:

 

* - w realnym życiu mam do tej nauczycielki dosyć chwiejny stosunek. Nauczycielka ta jest można powiedzieć "spoko", stara się być zawsze miła, wyrozumiała i uśmiechnięta. Ale niezbyt podobają mi się jej sposoby nauki - zresztą nie tylko mi. Na lekcji czasami potrafimy przegadać z nią dużo czasu na temat spraw nie związanych w ogóle z lekcją, co mnie często irytuje, aczkolwiek z drugiej strony wisi. Jakiś szacunek staram się jej okazywać, ale nie rzadko jest on trochę lekceważący - w granicach przyzwoitości.

Link to comment
Share on other sites

Podświadomie czujesz że będzie Cię to sporo kosztować (chyba wiemy co ;) )

 

Tak, ale ten śnił mi się zanim powstał na tym Forum temat który mógłby na to wskazywać.

 

czujesz sie trochę niepewnie w nowej sytuacji, potrzebujesz podtrzymania i zapewnień, że robisz dobrze.

 

Oj, tak! Nie dość że potrzebuję zapewnień że robię dobrze, to wydaje mi się że bardzo potrzebuję również konkretnych wskazówek jak postępować w sytuacjach, co do których zamierzam zmienić swoje zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...