Jump to content

Warsztat nr 13


CollinConstantine
 Share

Recommended Posts

Witam! Jeśli ktoś ma wątpliwości co do nr to proszę policzyć wszystkie warsztaty od początku; ) Oto moje propozycje pytań na ten tydzień:

1. Onegdaj czyniłem coś, co na chwilę obecną zostało przeze mnie porzucone, jednak chciałbym do tego powrócić. Co to była za czynność? Może w ramach podpowiedzi powiem, że związana jest z tworzeniem... A wy powiedzcie czego :)

2. W mojej rodzinnej miejscowości coś się dzieje, co mnie troszkę irytuje i nie mogę się doczekać kiedy to się skończy... Co się dzieje pod moim oknem?

3. Spróbujcie określic co zmienioł się w moim pokoju w zeszłe wakcacje.

4. Obecnie jestem w trakcie czytania książki. O czym ona jest i czemu ją czytam?

 

Mam nadzieję, że nie sprawią wam wiele problemów te pytania... Podpowiedzi macie w tekście więc dacie sobie radę :)

Odpowiedzi należy się spodziewać w sobotę w okolicy godziny 20:00. O wszelkich zmianach poinformuję wczesniej.

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

1. Sowilo Hagal, Gebo,odwrocony Kenaz, hmm wydaje mi się, że mogłeś tworzyć muzyke np pisac piosenki albo miec kapele rockowa i albo grać na gitarze albo być wokalistą bo pojawił się Hagalaz czyli coś silnego chyba rock albo metal, skonczyles bo miałeś konflikty w zespole?

2. Isaz, Ehwaz, Dagaz, Eihwaz, chyba chodzi o plotki w tej miejscowości panuje duza nuda i ludzie strasznie plotkują generalnie plotkują na jedna parę mężczyznę i kobietę która chyba niedawno wzięła ślub.

3. Raidho, Nauthiz, Laguz, hmm wydaje mi się, ze zmienił się tylko jeden mebel w twoim pokoju a dokladnie nowa lampa przywieziona z nad morza/jeziora może z bursztynu?

4a. Mannaz, Uruz ksiązka jest o życiu ludzi pozbawionym egoizmu, którzy czerpią moc z własnej miłości obdarzając sie nia nawzajem.

4b Berkano, Wunjo, Czytasz,ponieważ poznałeś nową osoba i byc może właśnie od niej dostałeś ta książkę.

 

chyba trochę przedobrzyłem pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

1-Odala,Raido, Ansuz-Pisales wiersze,lub proze.w skupieniu i ciszy.Też medytowaleś byc moze przed tym,rozmawiałes zopiekunem

2-Durisaz(o)Berkano,Dagaz(o)-wygląda na to ,ze byc moze zasłonili ci dostep do swiatła,może tynkują,w kazdym razie stukają,jest hałas,przez co trudno cos tworzyc,,moze tez byc budowa knajpki,czy domu opieki,,coś robią od nowa.Ale to co mi się pierwsze nasuneło jeszcze bez rozkładania Run to budują nową drogę,która da nowe możliwości,twojej miejscowości(patrząc teraz na Runy ,też o tym mówią)

3-Durisaz(o)Isa,Raido(o)-coś oddzieliłeś od czegoś,zrobiłes więcej miejsca,bo były problemy z poruszaniem się,jakies przeszkody.Teraz jest wiecej miejsca do odpoczynku,lub też nie moze więcej co wydzielone sa pewne rejony.

4-Naudiz(o),Odala(o),Wunio(o)-mężczyzna jest tu narratorem,wydaje mi się że to ksiązka o podróżach i trudnościach z nimi związanych,czytasz bo moze gdzies w tamte rejony się wybierasz i ta wiedza jest ci potrzebna.Może też mówić o biedzie ludzi w tym rejonie(Indie...?)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Odpowiedzi dziś nie będzie... Nie dam rady dziś ocenić waszych propozycji... Ale frekwencja zaiste wakacyjna... :(

Link to comment
Share on other sites

13 zazwyczaj mi sprzyja i często spotykam tą liczbę na swej drodze...

No to pora na odpowiedzi.

1. Pisałem wiersze, mniej i bardziej udane, zazwyczaj o tym nieokiełznanym zwierzu co się zowie Miłością...

Tu prawidłową odpowiedź podała lavis. Jednak propozycja brydzia jest równie szalona jak i moje wiersze i towarzyszące im uczucia :)

2. Pod moimi oknami dokonuje się remont rynku... Codziennie rano słychać jedynie warkot maszyn i pieprzenie robotników. Irytuje mnie to, źe pod moimi oknami skarpa z krzewami i roślinkami zostanie wybrana, a jej miejsce zajmie parking dla śmierdzących i burczących samochodów... :/

Tu również lavis dała bezbłędną wręcz odpowiedz. Od nowa budują scenę, na której mają odbywać się jakieś tam wiejskie zabawy... Ponoć ma mieć kształt muszli... Wieś tańczy i śpiewa :P Drogę powinni zacząć remontować... Acz to co napisał brydzio o plotkach jest niemiłą codziennością. Najbardziej wkurzające są te stare baby, które siedzą cały dzień na ławeczce, tzw. telewizory, i obserwują co kto robi :P Jednakże nie jest to odpowiedź, o którą mi chodziło.

3. W tamtym roku przemalowałem pokój.

Jak napisał brydzio zmieniła się tylko jedna rzecz - ściany. Dwie są koralowe, a dwie i tu uwaga fioletowe przez co pokój wydaje się być podzielony na dwie częci...

4. Obecnie czytam książkę 'Intuicja' Penney Peirce. Chcę rozwinąć swoją intuicję aby lepiej odczytywać przekaz w pracy z runami.

Tu nikt niestety nie zbliżył się dostatecznie do poprawnej odpowiedzi.

 

Tak więc następny warsztat przygotuje nam lavis. Gratulacje i do zobaczenia w 14-tym warsztacie :)

Link to comment
Share on other sites

O przepraszam...ale jeśli chodzi o 4-pytanie ,moje Runy odpowiedziały ogólnie dobrze,bo poszerzanie intuicji,to jakby podróż w obszary nieznane i trudności z jej poznawaniem ,czy dotarciem do niej,ogólnie pasuje..ha,ha.

Jeśli chodzi o następny warsztat musicie trochę poczekać,bo dopiero wróciłam do domu po urlopie i jeszcze mam gości,ale postaram się napisać jak najszybciej .Chyba że ktoś chciałby mnie zastapić...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...