Skocz do zawartości

3 sny u trzech osób tej samej nocy o podobnym temacie


paula17

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szybką interpretację. WAŻNE

 

Mój sen

Śniło mi sie tej nocy, że mój chłopak ze mna zerwał przez smsy i to z jakiegoś błachego powodu. W tym śnie dużo płakałam, bo ja go bardzo kocham i nie wyobrażm sobie życia bez niego.

 

Sen mojego chłopaka

Tej samej nocy jemu śniło się, że ja go zostawiłam dla jakiegoś kolesia. To było coś w tym stylu,że leżałam z jakimś kolesiem na plaży i ten smarował mnie olejkiem. Mój chłopak przyszedł i uderzył go. Ja zbulwersowana odeszłam z tym kolesiem, a mój men stał i tylko patrzył jak odchodzimy.

 

Sen mojej mamy

Śniło się jej, że miałam wypadek z moim chłopakiem.

 

I TO WSZYSTKO JEDNEJ NOCY:icon_neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dwa rozstania oba z bylejakich przyczyn i wypadek. Ja bym to widział tak:

sen twój wiadomość - płacz nie zwiastuje że jest to wiadomość dobra

sen "mena" rozstanie w wyniku jego agresji - uderzenie (ważne jest to że nie zareagował na wasze odejście )

sen mamy ten odebrałbym jako realne ostzreżenie przed zagrożeniem.

Łącząc zagrożony może być twój "men" (twoja wiadomość i sen mamy oraz brak reakcji na twoje odejście) ale nie należy wykluczać że w przypadku wspólnej podróży wakacyjnej (plaża) ty też możesz być zagrożona. Jeżeli macie wspólne plany wyjazdowe należy się im przyjżeć.

A co do snu mamy szczegóły mogą coś przybliżyć albo rozwiać wątpliwości- matczyna intuicja.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż.

 

Mamy plany wyjechać na cały sierpień i nie wiem co o tym myśleć.

Edytowane przez paula17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to obawy kazdej z osob.ty kochasz bardzo i boisz sie cierpienia gdyby okazalo sie ze cos nie tak jest(smsy-to tak jakbyscie mieli problem z komunikacja),chlopak bywa zazdrosny w polaczeniu z wyjazdem na wakacje wytworzyla mu sie taka wizja rozstania, a mam najzwyczajniej w swiecie sie o was martwi (chyba ze bylo wiecej szczegolow ale nie sadze by to cos zmienilo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...