Jump to content

mój sen-dziwne zaręczyny


sunfruit
 Share

Recommended Posts

Witam. Dziś miałam nietypowy sen. Śnilo mi się, że moj chłopak stoi przede mną wyciąga pudełko , w którym jest pierścionek zaręczynowy i mówi do mnie- weź. domyslilam sie ze to oswiadczyny ale celowo czekałam co powie. po chwili milczenia powiedzialam ze oswiadczyny powinny troche inaczej wygladac a on powiedzial ze nie wie co mowic. Pierścionek był brzydki- do tego połączony był a okropną bransoletką. Nie wzięłam pierścionka, gdyż oświadczylam mu- ze poczekam az zrobi to jak porządny człowiek.. Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Czytając twój sen mam wrażenie, że czasem masz wątpliwości odnośnie "dojrzałości emocjonalnej " twojego chłopaka stąd ta nietypowa projekcja odnośnie zaręczyn. W snie rozczarowanie sposobem przekazania i wygląd pierścinka zaręczynowego może świadczyć że nie czujesz się pewnie w waszym związku, mówiąc pewnie mam na myśli plany twojego chłopaka na przyszłość i krokami jakie podejmie w najbliższym czasie jeżeli wogólne je podejmie.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. To prawda, co Pan napisał- ostatnio mam wątpliwości, czy w ogóle mój chłopak planuje oświadczyny ( jesteśmy ze sobą juz 5 lat).. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Karty Snu i Marzeń sugerują podobnie- u niego jest brak odwagi ma jeszcze obawy to wygląda jak by nie był gotowy wystąpią jakieś zmiany w związku.

Link to comment
Share on other sites

Sławomir jestem poprostu Sławomir jak piszesz do mnie przez per pan odrazu dostaje artretyzmu i mam problemy z klawiaturą.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...