Jump to content

Proszę o interpretacje związku


buczac
 Share

Recommended Posts

Witam buczac :)

 

Na początek napisze, że jesteście związkiem karmicznym - Jego Droga Życia (6) pokrywa się z Twoim Cyklem Produktywnym... Uogólniając oznacza to tyle, że jesteście w związku by razem przerobić pewną lekcję...

 

Ty jesteś numerologiczną 8, a on 6. To może być bardzo dobry związek. 8 jest ukierunkowana na robienie interesów, natomiast 6 jest magnetyczna. Kiedy ten interesujący duet pokaże się na forum publicznym, wszyscy go od razu zauważą. 8 zazwyczaj mają wspaniałe pomysły, a 6 pomagają im je urzeczywistniać. 6 także dbają o to, by urządzić wygodny dom, w którym można się zrelaksować i odpocząć. Chemia zawsze będzie między nimi znakomita, ale ponieważ liczby te bywają czesto bardzo zajete, obie muszą byc dosc spontaniczne, aby dochodziło między nimi do zbliżeń wszędzie i o każdej porze. Kontakt fizyczny daje im potęzną dawkę energii tak im potrzebnej, choć sami zapewne nie zdają sobie z tego sprawy. 8 nie potrafi czytac w cudzych myslach o powinna unikac oskarzania innych o to, ze cos poszło źle. 6 będzie w takiej sytuacji robiła wszystko, by naprawić wyrządzoną szkodę, ale jeśli 8 nie zmieni swojego postępowania, 6 wkońcu straci cierpliwość. W innym przypadku 6 bedzie wzmacniała sile 8, 8 zas bedzie dumna z 6 jako partnera i beda razem dzielić spokojne i mile zycie :)

 

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za interpretacje, a czy mozna sie dowiedziec kto cos spraprał we wczesniejszym wcieleniu? i jaka lekcje mamy do odrobienia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...