Skocz do zawartości

Bardzo prosze o pomoc - zawiazki/relacje karmiczne?


miss.independent

Rekomendowane odpowiedzi

W moim zyciu ciagle przewijaja sie 2 osoby (nr 1 i nr 3) i chcialabym wiedziec, czy sa to ralacje/zwiazki karmiczne. Ostatnio pojawila sie 3 osoba (nr 2) i chcialabym wiedziec, czy rownie namiesza w moim zyciu co pozostale :)

 

moja data urodzenia: 31.08.1988

 

jego (1): 24.10.1986

 

zastanawiam sie, czy jest to zwiazek karmiczny, czy nie. Kiedy spotkalam te osobe czulam, ze znalazlam ja cala wiecznosc i wszystko wydawalo sie byc takie naturalne, normalne, jakbysmy wszystko przezywali jeszcze raz. Zwiazek sie niedawno zakonczyl, ale jakos nie daje mi to wszystko spokoju. Czy moglibyscie mi powiedziec cos wiecej na temat tej relacji biorac pod uwage numerologie?

 

jego (2): 05.10.1984

 

jego (3): 17.11.1988

 

Nr 3 przewija sie ciagle w moim zyciu od dobrych paru lat. I za kazdym razem, kiedy mysle, ze wyroslam z tej relacji to ona znowu wraca :)

 

Bardzo prosze Was o ewentualna analize :) I z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

1) Zgadza się, z Panem z 24.10 (numerologiczną 4) jesteście związkiem karmicznym :) Twój Cykl Produktywny = Jego Droga Życia = 4

 

2) Z Panem z 5.10 nie jesteście w relacji karmicznej.

 

3) Z Panem z 17.11 też nie, ale Twoja DZ = Jego Cykl Formujący = 2, więc może Ty jesteś w jego życiu, aby pomóc mu coś przepracować...idąc dalej być może jesteście związkiem karmicznym ;) Numerologia nie odpowiada w 100% tak lub nie... Tzn. pod uwagę bierze się DZ, Cykl Produktywny oraz 1 Punkt Zwrotny...w Waszym przypadku żadne z tych trzech wytycznych się nie pokrywają. Istnieją jednak teorie, że związkiem karmicznym jest też taki, kiedy DZ jednej ze stron występuje w piramidzie numerologicznej drugiej strony (a tak jest w Waszym przypadku).

 

...ta ewentualna analiza którego związku miałaby dotyczyć? ;)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mozliwe jest, zeby zwiazek karmiczny byl "jednostronny"? Chodzi mi o to (Pan nr 1), ze chociaz oboje bardzo sie kochalismy, zawsze to on byl ta osoba, ktora walczyla o zwiazek bez wzgledu na wszystko i byla gotowa do wszelkich poswiecen. Ja zazwyczaj utrzymywalam jasnosc umyslu i rozsadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez masz/ miałaś (przy założeniu, że ją już odpracowaliście) karme w stosunku do Pana nr 1. Związki karmiczne nigdy nie działają w jedną stronę - oboje w poprzednim wcieleniu/ach się znaliście, natomiast to on widocznie miał do odpracowania wobec Ciebie dług...np. w poprzednim wcieleniu zlekceważył Twoje uczucie, był nieczuły itp., więc teraz musiał się starać itp. ;)

 

Związek z Panem 1

 

Zaczne od tego, że Wasz związek jest karmiczny jeszcze z jednego powodu - suma waszych Dróg Życiowych to 6 :) A to bardzo ładnie ;) To wibracja mówiąca o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych... Nie ma już najmniejszej wątpliwości, ze ci ludzie pojawili się w swoim życiu po to, żeby stworzyć rodzinę (przy założeniu, że relacja sie utrzyma, oczywiście)

 

Związek 2 z 4 może być nazwyczaj udany (sa to liczy naturalnie dopasowane). 2 potrzebuje byc kochana, a 4 lubi dbac o bezpieczenstwo. Tak wiec, jesli chodzi o dom i rodzine, może to być idealny dobór. 4 to budowniczy, który lubi mieć plan, 2 zas wnosi pokój i harmonię. Kiedy obie te liczby zyja na pozytywnej stronie swoich energii, to tworzą jedną z najlepszych kombinacji, jakie mozna zaobserwowac w numerologii. Problemem tej kombinacji moze byc jednak to, ze 2 lubia wiedziec, jakie jest ich miejsce w zwiazku przez caly czas, a 4, gdy popadaja w kłopoty, lubia sie wycofywac.

 

Zwiazek z Panem 2

 

2 i 1 to liczby kompatibilne. Zwiazek ten moze byc bardzo pozytywny. Powiedzmy, ze wibracja 1 prowadzi interesy i dba o nie, wszystkiego doglada, natomiast 2, które potrzebuje czulosci, przypomina 1 o milosci i kontynuowaniu romansu, ktory polaczyl ich ze soba. idealna rownowaga w tym przypadku to taka, kiedy 2 odnosi korzysci z tego, co 1 wymysli i zrobi, a 2 sprawia, ze ich dom jest pelny milosci i ciepla. To, co moze byc destrukcyjne dla zwiakzu, to fakt, ze 1 zawsze ciezko pracuje i ma malo czasu. W rezultacie 2 czuje sie porzucona i zaczyna sie domagac wiekszej uwagi, co sprawia, ze 1 moze poczuc sie zlapana w pulapke. Jesli 1 z 2 sa różni od siebie, to ich zwiazek partnerski moze dzialac pod warunkiem, ze oboje szanuja nawzajem swoje potrzeby.

 

...to oczywiscie nie sa analizy we wlasciwym tego słowa znaczeniu :) Prawdziwa analiza numerologiczna jest niestety bardzo pracochłonna i wymaga wiekszej ilości danych...

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo Maddie :) a orientujesz sie moze, czy takie relacje jak z Panem 1 zdarzaja sie czesto, czy jest to relacja 1 na 1000000? Dalas mi powod do myslenia :) Znasz moze jakies ksiazki badz strony z ktorych mozna sie dowiedziec wiecej na temat zwiazkow karmicznych?

 

Czy jest jakis sposob, zeby dowiedziec sie, jaka lekcje mielismy odpracowac?

Edytowane przez miss.independent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacje karmiczne zdarzają się bardzo często :) Z dużą ilością osób z naszego otoczenia jesteśmy w relacjach karmicznych - czy to z rodzicami, członkami rodziny, przyjacielami itp. Jeśli chodzi o lekcję, to jest ona w głównej mierze podyktowana czy to pokrywającymi się wibracjami w piramidach życia czy suma Dróg Życia (za związki karmiczne uznaje się także takie, w których sumy DZ wynoszą: 2,6,7,9,11, a także 4, o ile pokrywają się wibracje w piramidzie numerologicznej).

 

W przypadku Twoim i Pana 1 wibracją pokrywającą się jest 4. 4 to praca, więc być może w Waszym przypadku zrozumienie, jak ważne jest budować solidny fundament, stwarzać własną rzeczywistość, podejmować czyny i organizować ich wykonanie. ...pomaganie sobie nawzajem, uczenie się cierpliwości i wytrwałości.

 

Związki karmiczne to ciekawa sprawa :) ale nie znam literaruty poświęconej wyłącznie tej tematyce, jest dużo książek o karmie w ogóle... Moim zdaniem każda jest dobra. Ja z tej tematyki mam "Bliźiacze dusze. Karma i reinkarnacja" - ale tutaj nie ma analizy zwiazków karmicznych, autor jedynie przedstawia swoje odczucia, opowiada historię spotkania swojej bratniej duszy... Jak coś mi się prrewinie przez oczy, to dam znać ;)

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo :) ostatnie pytanie - gdzies na forum wyczytalam, ze istnieje jakis program do obliczania tych wszystkich liczb. Niestety autor tamtego postu nie wspomnial jak sie on nazywa. Slyszalas moze o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo :) ostatnie pytanie - gdzies na forum wyczytalam, ze istnieje jakis program do obliczania tych wszystkich liczb. Niestety autor tamtego postu nie wspomnial jak sie on nazywa. Slyszalas moze o nim?

 

Słyszałam i nawet go mam :) Na priv wyslę Ci linka, z którego ten program będziesz mogła sobie pobrać :) Fajnie, że zaczynasz interesować się numerologią :) Miłej zabawy z cyferkami życzę ;)

 

p.s. na priv się nie da - więc poproszę Twój email, jesli nie masz nic przeciwko...

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, wysłane :) wiec, jakby co, post z mailem nie jest juz potrzebny :)

 

p.s.: oj, nie doszło... próbuje jeszcze raz...

 

nic z tego, nie dochodzi :(

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze nie odpisywalam, ale bylam na dluzszym weekendzie. A sprobowalas wyslac jako *.exe czy *.zip/rar? Bo exeki sie nie wysylaja na gmaila :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako rar - 2 pliki spakowalam... a moze bys na chwilke zmienila w ustawieniach opcje wiaodmosci prywatnych na forum - wyslalabym Ci linka z hotfile'a - zaladowalabys sobie stamtąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, z tego wynika, ze nie mam wystarczajacych uprawnien, zeby uzywac Skrzynki na forum :o mozesz mi wyslac tego linka na maila :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest i mam z tego dzika frajde :) bardzo Ci dziekuje :)

 

btw Maddie, orientujesz sie moze, czy w numerologii partnerskiej ma jakies znaczenie pokrywajaca sie suma drog zycia z punktami zwrotnymi? Wciaz analizuje ksiazke, ktora mi wyslalas, ale czasami ciezko dopatrzec sie interpretacji takich szczegolow :) ewentualnie co moga oznaczac takie same cyfry w punktach zwrotnych dla obojga partnerow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Nie, sumy DZ zgodnej z PZ nie interpretuje się - jedynie DZ z 1 PZ (niektórzy autorzy zwracają też uwagę na zgodnośc z pozostałymi punktami). Te same wibracje PZ obojga partnerów oznaczają, że ich życie będzie przebiegac podobnie - np. oboje mają 3/30 w CP, jedna osoba jest muzykiem, a drugia...np. handlowcem - oboje będą realizować wibrację 3, związaną z częstym kontaktem z ludżmi, wystąpieniami, komunikacją itp. :)

 

Pozdrówka,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie, czy masz jeszcze ten program :D? Bo niestety zapodzial mi sie przy formacie. Gdybys mogla mi go jeszcze raz podeslac to bylabym super wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo bym prosiła o analizę mojej relacji z mężczyzną,czy jest karmiczny,czy można coś w nim zmienic...czy mamy szanse kiedykolwiek byc razem....

ja 22.04.1983

on 06.01.1983

bardzo proszę o analize czy to karmiczny związek czy można nasze relacje naprawic...czy lepiej jeśli odpuszczę i urwę kontakt... Bardzo mi zależy na ocenie... Męczymy się już 2 lata...dziękuje serdecznie za pomoc. pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...