Jump to content

Prowadzenie auta, przydrożna kapliczka, zasypianie za keirownicą, znajomi


digg
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Dzisiaj śniło mi się, że prowadziłem auto, srebrne stare Audi 100 (takie jak ma mój brat, lecz nie było jego). Auto (miało zepsute wspomaganie kierownicy) było mojego bardzo dobrego kolegi, który jechał ze mną, wraz z koleżanką w wieku 15 lat i małym chłopakiem - również znajomy. (sam mam 18 lat) Był słoneczny dzień, po prawej stronie drogi były łaki z kwitnącymi fioletowymi kwiatami polnymi, jechaliśmy prostą drogą, nie znam tego terenu, lecz niezbyt szybko, około 80 km/h, z dobrą nawierzchnią, poza terenem zabudowanym lub na samym początku wjazdu do jakiejś małej wsi. Po prawej stronie stałą przydrożna kapliczka lecz nie widziałem jej dokładnie, właściwie tylko ogrodzenie i jej kontury, za kapliczką był niewielki pas trawy, a za pasem zaczynał się dość gęsty lasek. Pnie drzew był ciemno zielone, jakby porośnięte mchem. W pewnym momencie strasznie zachciało mi się spać, moi znajomi rozmawiali, śmiali się, zaczęły mi się powoli zamykać oczy, i wpół zamkniętymi oczyma widziałem jak zjeżdżam z drogi, przestraszyłem się, że uderzymy w drzewa tego lasku, i z wielkim wysiłkiem zacząłem kręcić kierownicą (auto nie miało wspomagania), Gdy ten mój bardzo dobry kolega zobaczył co się dzieję zawołałem "kręć!" (co miało się odnosić, by pomógł mi kręcić kierownicą), na moment zamknąłem oczy jakbym zaufał ślepemu losowi, czułem coś na granicy lęku i nieświadomości, ale byłem raczej spokojny. Po chwili otworzyłem oczy i zobaczyłem, że wyjeżdżamy z tego pasa pomiędzy laskiem a kapliczką i wracamy z powrotem na drogę. Od razu potem się zatrzymałem, choć trwało to jakby dłużej niż powinno, coś jakbym za słabo wciskał hamulec. Zmieniliśmy z kolegą i dalej on prowadził.

 

Może warto dodać, że jutro mam egzamin na prawo jazdy kat. A, na B już zdałem.

Edited by digg
Link to comment
Share on other sites

Sen może oznaczać, że czujesz się wyczerpany, potrzebujesz odpoczynku(zasypianie za kierownicą). Wydaje mi się też ,że jesteś zdany głównie na siebie, nie masz wsparcia, a przydało by Ci się obecnie (brak wspomagania).

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, w sumie jestem zdany raczej na siebie. Nie wiem czym mogę być wyczerpany (nie uprawiam jakoś szczególnie wysiłkowego sportu - jazda wyczynowa na rolkach), ale rzeczywiście często czuję się senny.

 

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie, to w sumie wszystko by się zgadzało. Wielkie dzięki. Może ktoś jeszcze rozszerzy? Spróbuje zinterpretować pozostałe symbole?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...