Jump to content

jazda autem i motorem, melko, dziecko PROSZĘ O INTERPRETACJĘ!!!!!

jul.nik
 Share

Recommended Posts

1. śni mi się jak jadę samochodem z moim byłym facetem On prowadzi a ja siedzę na miejscu pasażera z przodu Jedziemy drogą podporządkowaną do drogi głównej a po bokach ulic rośnie soczysta zielona trawa Atmosfera jest luźna Skręcamy w prawo i nagle zmiana Jedziemy motorem i tym razem to ja prowadzę, a konkretnie uczę się jeździć a mój były siedzi z tył i mnie uczy i trzyma mnie za tyłek ;) nagle pojawia się jego obecna dziewczyna Jest wesoła, uśmiechnięta W ogóle nie zwraca uwagi na to gdzie jej chłopak trzyma rękę i na mnie za bardzo też nie zwraca uwagi Przypomina mu, że wieczorem idą na przyjęcie (chyba)Jak pojawiła się ona, on zamiast patrzeć na drogę i mnie pilnować skupił się na niej, ale nie jakoś bardzo Tak normalnie i nie była taki wesoły jak ją zobaczył

2. stoję w jakiejś obskurnej kuchni z moim kolegą, którego nie widziałam "sto lat" na brązowym drewnianym stole siedzi moje dziecko Ja przygotowałam mleko dla malucha a on wypił je duszkiem Był tak spragniony tego mleka jakby bardzo dawno go nie pił ja się ucieszyłam jak maluch wypił to mleko (bo w rzeczywistości z jego apetytem jest różnie Dziwny sen, może coś oznaczać?)

pierwszy sen moze jest historia waszego zwiazku?na poczatku on prowadzil i wszystko bylo dobrze zielono, luzno.wystarczyl jeden zakret-objelas prowadzenie nie bedac doswiadczona w tym akurat zwiazku wiec zrobilo sie mniej bezpiecznie(motor)i dosc seksualnieno az w koncu pojawia sie nowa kobieta-on sciaga wzrok z waszej drogi na nia-wesola i on patrzy na nia normalnie-moze odczuwasz ze szukal normalnosci?nie byl wesoly?moze zwiazki go nie uszczesliwiaja ogolnie:)(w sensie twojego odczucia)

a o drugim jeszcze pomysle

hmm.obskurne miejsce to nie miejsce dla dziecka, kolega sprzed lat to moze jakies rozgrzebywanie przeszlosci...dziecko zachlannie pije mleko-moze odnosisz wrazenie ze za malo mu dajesz z siebie?nie wiem...

Witam!

Co do snu drugiego mogę dodać tyle:

Dziecko siedzące na stole (miejsce do przygotowywania i sprzywania posiłków), może wskazywać na nieodpowiednią dietę ze wskazaniem na wapień jako pierwiastek ( mleko - które dziecko wypija łapczywie). Co do nieodpowiedniej diety wskazuje na nią również kuchnia określona jako obskurne miejsce.

Pozdrawiam:

Sławomir

hmm.... może coś w tym byc ponieważ moje dziecko ma problemy gastryczne Jest alergikiem i ogólnie jesteśmy na etapie diagnozowania W przyszłym tygodniu idziemy do lekarza i byc może potem do szpitala na badania :( Dzięki za odpowiedz