Skocz do zawartości

Smiertelny wypadek rodziny,ktos chce mnie zgwalcic...


italiakami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zaczne od tego iz moja tesciowa kilka dni temu opowiedziala mi swoj sen..

zrozumiala tylko jedno,ja,maz i synek...samochod...Pozniej...ktos przyprowadza jej naszego synka i pyta kto sie teraz nim zaopiekuje?!to straszne co was spotkalo...i wziela mojego synka i sie nim zaopiekowala.

Wywnioskowala ze mielismy wypadek i zginelismy...

Wczoraj moj sen....

Bylismy na targowisku cala rodzina...tesciowie moja mama siostra itp...Ktos powiedzial ze nasi rodzice mieli wypadek i nikt nie przezyl...(tesciowie i moja mama)

Chwile pozniej jestem dzieckiem,nie wiem kim jest ten Pan,chce mnie zgwalcic...bije po twarzy...widze swoja twarz pokrwawiona..uciekam przez las....KONIEC.Obudzilam sie zalana potem....

Pozmozcie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Masz bardzo głęboko zaprogramowany lęk przed śmiercią nie wiem jak wygląda to u towjej teścowej ale w przypadku twojego snu baisz się starcić kogokolwiek ci bliskiego (będąc z mamą na targowisku uwierzyłaś że zginęła w wypadku)a to że wracasz do dzieciństwa może być spowodowane tym że ten lęk wzioł się właśnie z przeżyć twoich jako dziecka (śmiec bliskiej ci osoby - "podana" w niewłaściwy sposóB) to jest własnie ten gwałt na twojej psychice i ta ucieczka przez las ktora mówi o tym że jest to w tobie gdzieś w podświadości w jej mrocznych zakamarkach.

Co do snu teściwej nie intrpretuj go gdyż jesteś "bardzo obciążona" dosłownym odbieraniem znaczen symboli w jej przypadku może znaczyć to że kończą się jej jakieś kłopoty i dochodzą nowe obowiązki.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...