Jump to content

las strzał


iwciaa

Recommended Posts

niedawno miałam taki dziwny sen: było popołudnie szłam z moją siostrą, droga polna miejscami pagórki, wkoło nas najpierw łąki, później weszłyśmy w las. Zrobiło sie ciemno. Zaraz po wejściu do lasu zobaczyłyśmy, że w głębi stoi jakiś meżczyzna około trzydziestki w ciemnym ubraniu, patrzył się gdzieś w dal, wygladał tajemniczo. Trochę mnie on przeraził natomiast moja siostra nie zwrciła na niego wiekszej uwagi. poszłyśmy dalej i wtedy usłyszalam strzał z wiatrówki i poczułam, że kula trafiła mnie w plecy. Wiedziałam, że to on strzelał. Zapytałam siostry czy ją też postrzelił ale ona dalej pozostałą obojętna.

Na tym się skończył sen.

Mam 17 lat.

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że troche mnie przeraża ta interpretacja. Nie mam pojęcia jak to się może stać i dlaczego ale jeśli już się stanie to napewno dam znać. Dziekuję za pomoc :wink:

Link to comment
Share on other sites

No i chyba się stało:) Mówię chyba, bo okoliczności były troche dziwne. Nieumyślnie obraziłam koleżankę ale ona też nie jest bez winy. Nie było kłótni tylko po prostu przestałyśmy się do siebie odzywać. Na szczeście to już minęło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...