Skocz do zawartości

Prosze o szybka odpowiedz:)


juska18

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek dodam ze mieszkam w angli nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale w razie czego....:)zaczeło sie tak ze szłam na pociag do pracy i w trakcie narobiła na mnie mewa:)... koło stacji był sklep wiec szybko spytałam sie pani w sklepie ktora jest godzina...poszłam szybko sie przebrac ... w domu była siostra mojego chłopaka ogladała cos w telewizji i kolezanka ktora kroiła cos na podłodze dla psa dodam ze kiedys mieszkalismy z ta koleznka razem....noi powiedziałam zuzce zeby jej zwrociła uwage...poszłam do łazienki gdy popatrzyłam w lusterko nie miałam połowy zeba z przodu a na dodatek sie kiwał bardzo sie tym przeraziłam pomyslałam sobie ze jak mnie zobaczy moj chłopak to mnie zostawi...:)....noi sie obudziłam:) bardzo prosze o szybka odpowiedz..:* z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Są dwa aspekty tego snu, dobry i zły.

Zacznę od złego ruszjący się ząb i mysli skierowane do waszego związku może świadczyć że wasz związek jest "chory"(wypadające zęby to choroba stąd te porównanie) ząb jest ukruszony do połowy jakby coś nagle pękło coś czego się nie spodzieewasz (zauważasz zmiany dopiero patrząc w lustro) jakby twój chłopak coś przed tobą ukrywał (dopiero zmiana perspektywy spojrzenia powoduje odkrycie prawdy). Porozmawiaj z siostrą twojego chłopaka ona coś wie (ogląda telewizję - coś widziała ma zwrócić uwagę koleżanance- może ta sprawa jej dotyczy) przygotowywanie pożywienia dla psa może wskazywać na "karmienie"pierwotnych żądz albo plany względem ich karmienia.

Co do pierwszej części snu coś przyjemnego spotka cię w pracy może awans lub podwyżka w każdym bądź razie coś związanego z pieniędzmi.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...