Jump to content

kontakt z bratem mozliwy???

laska05b
 Share

Recommended Posts

witam jestem nowy i jezeli zalozylem temat nie tu gdzie trzeba to przepraszam.

mam takie pytanie jak moge sie skontaktowac ze zmarlym tragicznie bratem? bardzo go kochalem a kilka dni temu zginal w wypadku i chcial bym sie dowiedziec czy jest z nami i czy jest bezpieczny i o wiele innych spraw bardzo przezywam jego smierc i chcial bym dowiedziec sie czy jest przy nas:(

lub czy wogole mogl bym sie jakos dowiedziec co sie z nim dzieje ? czy jego dusza nas widzi czy jest razem z nami itp. prosze o odp

Oczywiście że możesz to zrobić... Spróbuj poprosić brata żeby przyszedł do ciebie w snach. Jest wiele innych sposobów... Kto szuka, ten znajdzie...

juz tyle razy prosilem nawet zaczalem nagrywac w jego pokoju myslalem ze moze cossie nagra jakis jego glos spie caly czas w jego pokoju i nic:(

To powiedz mi ile jeszcze stron na internecie oblecisz? Hm ?

Przecież już na jednym forum dostałeś odpowiedz, mało Ci?

To czysta kpina! A ja nie bede mowic, ze jest inaczej. Jestem wsciekla Twoim zachowaniem.

A tutaj nikt nie powinien Ci za to pomoc. Bo to smieszne.

Przecież On już odszedł.

Edited by Szizi

DAJ ZMARLYM ZYC ICH ZYCIEM...... a ty musisz sie pogodzic widze ze paranoja cie opetala i o ile sam sobie nie poradzisz bedzie potrzebna pomoc lekarska....

widzisz? i to był test..... jak łatwo można sklamać i uwierzysz ile ma lat, ale to, że ktoś powiedzial prawdę to już nie wierzysz. idz w swiat, mam dosc.

jezeli odszedl to myslisz ze teraz da jakis znak :( ?? Szizi ty bylas mala (nie mowie ze nie cierpialas) ale napewno nie rozumialas tego tak jak bys teraz to przezywala :(