Skocz do zawartości

Kilka pytań


krystiannn899

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem początkujący w sumie jeszcze w tym całym oobe nie byłem i nie próbowałem być troche się boje i tyle;) Mam kilka pytań prosił bym o jakieś konkretniejsze odpowiedzi jeżeli już były takie pytania to sorki:krzywy:

 

1.Jak już będę w tym Kobe to z kont będę wiedział ze to na pewno to?

2.Będę mógł łatać na moim miastem i widzieć co kto robi, będę czuł zapach wiatr smak? Bo inni opisuja ze latają gdziec po lasach gorach ja bym wolał nad miastem i np. sobie zobaczyć co robi znajomy jest to możliwe i jak to będzie wygladało skoro tam czas jest inny będę z nim mogł np. pogadac?

3.Jak można być wszędzie to mogę wejsc do kina i zobaczyc za free jakis nowy film?

4.Będę mogł porozmawiac z kims zmarłym z mojej rodziny?

5.Będę widział aure ludzi znajomych i np. potem powiedziec im ze np. jest chory bo widac to po jego drugim ciele?

6.Jak ja i mój znajomy wyjdziemy w tym samym czasie będziemy mogli razem sobie zwiedzać a potem on i ja bedziemy to pamietali?

7.Można np. w oobe uleczać ludzi, albo wyciągac złą energie z domu?

8.Jest to prawda ze pot czas wychodzenia może coś ze mnie wyssac cała energie i już nie wyjde a zarazem będzie to bolało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po pierwsze polecam słownik, bo widze że z językiem masz więcej problemów niż będziesz miał z OOBE.

Po pierwsze czeka Cię dużo ćwiczeń, bo to właśnie powoduje że jesteśmy świadomi podczas snu, a jak ktoś już kiedyś przytomnie powiedział za co mu chwała, zazwyczaj do oobe potrzebna jest faza rem snu. Dlatego zaczynamy :)

1. Poznasz, poznasz. A na pewno świadome, będziesz czuł że ciało leży, a ty wstajesz, podnosisz się, cokolwiek :) Ale trzeba wiedzieć jedno, daj sobie dużo czasu, błąd początkujących to uważanie za oobe odrętwienia i wyrywanie się z początkowej fazy transu.

2. Latać będziesz mógł, ale za pierwszym razem poruszanie się sprawia zazwyczaj nie lada trudności więc do znudzenia będe powtarzać - praktyka.

3. Nie wiem ale wątpie, a jak tak to ja nie wpadłam na ten genialny pomysł ;P

4. OOBE to nie seans, a zmarli nie włóczą się po astralu.

5. Aura to co innego, można ją zobaczyć i bez oobe ale z ćwiczeniami.

6. Tak, będziecie pamiętali :)

7. Niestety ciało astralne o wiele częściej zabiera dobrą energie od ludzi niż ją daje.

8. Wątpie, z moimi przebojami ;D Ja mam problemy z cięższymi rzeczami ale nic mnie nie wyssało, energia się odnawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym to rozumiem ze jak spotka kogoś w oobe to będzie to istota żywa z naszego świata i będzie wyglądała podobnie jej dusza jak ciało? Jak mi się spodoba mogę zapytać o numer telefonu? :D

 

Ale głownie zastanawia mnie czas bo tam jest ponoć inny dłużej się ciągnie to jak widać normalnych ludzi którzy spacerują nie w oobe to jak ich będę widział w zwolnionym tempie ?

 

I co do tego pierwszego wyjścia to jak czytałem to nie którzy nie muszą nawet ćwiczyć żeby wyjść wystarczy ze tego mocno pragną albo poproszą wyższe osoby o to żeby pomogły im wyjść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, w astralu dużo łatwiej spotkasz istoty ktore nie zyją na ziemi a predzej w innych wymiarach/światach. Spotkanie kogos zywego z ziemi potrafiącego podrózowac w astralu swiadomie bedzie graniczylo z cudem (no chyba ze lata praktyk i znajmomosci pomoga ci znaleźc takie osoby). A jak juz znajdziesz taką osobe to nie koniecznie bedzie ona mialo cialo ludzkie, a dlatego ze cialo astralne jest enegią a energia moze przybierac rozne postacie ;) Co do wyjścia, to możesz chcieć bardzo wyjśc a wręcz pragnąc, ale wazne jest abyś sie do tego nie oszukiwał i wewnetrznie podswiadomie czuc że chcesz naprawde tego. Najwazniejsza walka w pierwszym wyjściu to będzie walka ze strachem, ale jak masz silną wole to sobie poradzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co spia i sa w oobe nie swiadomie bo ponoc kazdy podczas spania wychodzi to moge z tym co spia pogadac bede ich widział. I jak moge byc np ptakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ci co spia i sa w oobe nie swiadomie bo ponoc kazdy podczas spania wychodzi to moge z tym co spia pogadac bede ich widział. I jak moge byc np ptakiem?

 

Nie , nie spotkasz ich jesli nie wyraza takiej checi ,sa w swoim prywatnej czesci Astralu jakim sa sny da sie dostac do snu innej osoby i to tak zeby pamietala owo spotkanie jako sen za posrednictwem duchowych przewodnikow ktorych predzej czy pozniej spotkasz po tamtej stronie

Jestem początkujący w sumie jeszcze w tym całym oobe nie byłem i nie próbowałem być troche się boje i tyle;) Mam kilka pytań prosił bym o jakieś konkretniejsze odpowiedzi jeżeli już były takie pytania to sorki:krzywy:

 

1.Jak już będę w tym Kobe to z kont będę wiedział ze to na pewno to?

2.Będę mógł łatać na moim miastem i widzieć co kto robi, będę czuł zapach wiatr smak? Bo inni opisuja ze latają gdziec po lasach gorach ja bym wolał nad miastem i np. sobie zobaczyć co robi znajomy jest to możliwe i jak to będzie wygladało skoro tam czas jest inny będę z nim mogł np. pogadac?

3.Jak można być wszędzie to mogę wejsc do kina i zobaczyc za free jakis nowy film?

4.Będę mogł porozmawiac z kims zmarłym z mojej rodziny?

5.Będę widział aure ludzi znajomych i np. potem powiedziec im ze np. jest chory bo widac to po jego drugim ciele?

6.Jak ja i mój znajomy wyjdziemy w tym samym czasie będziemy mogli razem sobie zwiedzać a potem on i ja bedziemy to pamietali?

7.Można np. w oobe uleczać ludzi, albo wyciągac złą energie z domu?

8.Jest to prawda ze pot czas wychodzenia może coś ze mnie wyssac cała energie i już nie wyjde a zarazem będzie to bolało?

 

AD 1 zobaczenie swojego ciala i unoszenie sie w powietrzu pozatym przy dobrym dostrojeniu swiat wyglada naturalnie prawdziwie mamy zamienniki 5 zmyslow swoich jakie znasz, wiec poznasz.

 

AD 2 bedziesz mogl latac nad miastem ale nie bedzie to prawdziwe miasto z fizycznego swiata lub po czensci to i to(zalezy od dostrojenia ktore do tej rzeczywistosci jest trudne)

AD 3 nie, fizyczny swiat to nie astral

AD 4tak bedziesz mogl spotkac swoich bliskich jesli wyrazisz taka chec

 

AD 5 widzenie aury to inna umiejetnosc

 

AD 6 tak jestem tego pewien bo sam to moje ulubione wyjscia i TO JEDYNY DOWOD WG MNIE ZE TO WSZYSTKO PRAWDA! budze sie rano a kolega pokazuje mi miejsce spotkania i mowi wszystko to co ja doskonale pamietam z OBE to niesamowite uczucie!

 

AD 7 tak

 

AD 8 mozna spotkac cos co bynamniej nie polubisz i zostaniesz zaatakowany to naturalne bestie /pasarzyty czy jak je nazwac sa sposoby obrony ale wystepuja tylko w miejscach w ktorych moga istniec. A gdzie to sie dowiesz. moze to nie mile bedzie ale przeciez nie wszystko ma byc mile prawda? mialem takie 3 spotkania i wiem gdzie nie chodzic! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mam nie chodzić zeby było fajnie i nie spotkac tego czegoś? A jak juz spotkam to jak sie bronić? Idzie sie np szybk obudzic zeby mnie nie złapało? A jak juz złapie to boli? Wiem ze duzo zadaje pytan na ktore trudno odpowiedziec ale taki juz jestem:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak są jak rekiny nie atakują dopóki nie poczują symbolicznej krwi. Tyle że tą krwią jest np. strach, lęk. Osoby które się boją zwracają na Siebie uwagę. Spotkać je można tam gdzie wydaje Ci się np. po scenerii otoczenie że akurat w tym miejscu dobre istoty nie zamieszkują. Czasem Nawina nawet się odrazu po wyjściu z Ciała jakby czekały. Nasz strach i energia życiowa to ich jedzenie. Walka z nimi jest bez sensu. Skuteczną obroną jest brak nimi zainteresowania bądź wysłanie w ich kierunku swojej miłości. Śmiech też jest dobrą obroną śmiejąc się jesteśmy szczęśliwi a szczęśliwy człowiek się nie boi wiec tracą zainteresowanie. Poza tym ich atak nie boli fizycznie jest to uczucie strachu i leku jak w dobrym koszmarze tak wygląda ich atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...