Skocz do zawartości

krew


lidenka33

Rekomendowane odpowiedzi

dzis snilo mi sie duzo krwi,otoz snilo mi sie ze dostalam okres i byl tak obfity ze lalo sie jak z kranu ,trzymalam w rekach podpaski mocno zalane krwia i zmienialam je caly czas i caly czas bylo tak samo.(przepraszam ze pisze tak prosto z mostu ale jestem tu nowa i niewiem o czym mozna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że napisałaś wprost, przynajmniej wiadomo dokładnie o co chodzi :oczko2:

Mam pytanie : czy w rzeczywistości podczas okresu nie obawiasz się czasem tego, że (też napiszę wprost:)) dasz plamę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że napisałaś wprost, przynajmniej wiadomo dokładnie o co chodzi :oczko2:

Mam pytanie : czy w rzeczywistości podczas okresu nie obawiasz się czasem tego, że (też napiszę wprost:)) dasz plamę ?

 

dziekuje za zainteresowanie a moja odp jest -czasem tak jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu ja miałam bardzo podobne sny.

Był to czas kiedy również tego się obawiałam.

Dlatego przy Twoim śnie pomyślałam o tym samym :oczko:

 

Ale taki sen może mieć jeszcze jedno znaczenie.

Może od również oznaczać jakieś rany emocjonalne, które najwyraźniej mogą związane z Twoim życiem seksualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu ja miałam bardzo podobne sny.

Był to czas kiedy również tego się obawiałam.

Dlatego przy Twoim śnie pomyślałam o tym samym :oczko:

 

Ale taki sen może mieć jeszcze jedno znaczenie.

Może od również oznaczać jakieś rany emocjonalne, które najwyraźniej mogą związane z Twoim życiem seksualnym.

 

dziekuje ponownie za odp:)wszystko sie zgadza w 100% pozdrawiam cie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen ten wskazuje na rozłąkę z rodziną, jakieś zaburzenia komunikacji, niemożność porozumienia się...

 

witam cie goraca i bardzo dziekuje za odp,masz racje zgadza sie to co mi napisalas ,od roku nie mam zadnego kontaktu z moja rodzina,mimo ze mieszkamy bliziutko i czesto sie widzimy. moglabym napisac wiecej na ten temat ale mysle ze to nie jesst odpowiednia strona na to.cieplutko pozdrawiam i podziwiam ciebie i osoby ktore maja taki talent.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

Nie musisz pisać nic więcej, bo ja tu wszystko mam jak na dłoni, niestety.ja Ciebie też pozdrawiam bardzo serdecznie i powiem tak: czasami trzeba lat na zrozumienie różnych spraw i prawdą też jest, że w Twoim przypadku lepiej Ci będzie bez kontaktu z rodziną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...