Jump to content

Psychologiczne badania naukowe


52159_1543264831
 Share

Recommended Posts

Witajcie

 

Mam na imię Łukasz i studiuję na V roku psychologii. W związku z tym faktem jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Chciałbym was zaprosić do udziału w prowadzonych przeze mnie badaniach, których celem jest przedstawienie struktury cech osobowości osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi. Po zakończeniu pracy z radością opublikuję na forum w formie artykułu wyniki oraz płynące z nich wnioski.

 

Poszukuję osób, które zaliczają się do grupy wiekowej od 18 do 23 lat (pozostałym niestety muszę podziękować). Badania te będą polegać na wypełnieniu dwóch kwestionariuszy i przeprowadzane będą za pomocą skype lub ewentualnego kontaktu telefonicznego (choć z oczywistych, finansowych powodów preferuję skype ;)

 

Możecie zgłaszać chęć udziału w tym wątku - będę go śledził na bieżąco - oraz na mojego maila i gg (zaznaczcie wtedy, że chodzi o badania). Dane kontaktowe podaję poniżej:

 

mail:

nr gg: 10250384

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest Shade

Telefon, skype :) A nie można tradycyjnie... pakiet pytan ankietowych na maila/gg? :D

Akurat co do wieku się mieszcze :) Ale moje zainteresowania to są bardziej z pogranicza psychologii :) Dokładniej jak myśleć, działać i jak prosić :) Co jest konsekwencją czego (bardziej filozofia) itp :) Więc niewiem ;D Chyba, że chcesz również opisywać reakcje rozmówcy ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie Shade, nie chodzi o reakcje rozmówcy, bardziej o utrzymanie odpowiedniej kolejności badania i jakiejś rozsądnej ramy czasowej - wypełnianie kwestionariusza na części dla przykładu rozmija się z celem - stąd potrzebna obecność przez komunikator. Zapraszam również i Ciebie, myślę, że będzie ok.

 

Chciałbym zaznaczyć, bo temat wypłynął już gdzie indziej, że badania są w pełni anonimowe, potrzebuję jedynie wieku i płci osoby badanej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...