Jump to content

ogromna prośba o interpretacje snu - to dla mnie bardzo ważne

AnaClara
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie,

Jestem tu nowa. W prawdzie nigdy nie pomyslałabym że moge prosić o interepretacje snu ale ten dzisiejszy przeraził mnie tak bardzo że zaczełam szukac w internecie znaczenia niestety to co znalazłam nie było do konca tym czego szukałam, zatem bardzo prosze o interpretacje mojego snu.Oto on:

Szłam bardzo późnym wieczorem (a może to juz była noc - w każdym razie było bardzo ciemno) ulica którą bardzo dobrze znam (w mojej miejscowości) i nagle idąć nią wyszłam gdzies gdzie nikogo nie było, wydawała sie to byc prosta droga a nagle znalazłam sie zupełnie sama - nikogo prócz mnie - pojedycze budynki, drzewa. Nagle podszedł do mnie ( a raczej 'podleciał'- lekko unosząc się nad ziemą - jak w kreskówkach co najmniej, przeażliwie chudy mezczyzna z wygietym nosem jak u Gargamela, w plaszczu, w kapturze, chyba chciał mi zrobic krzywdę, w każdym razie wyciągnełam nóż i trafiłam prosto w klatke piersiową - chyba w serce i chyba go zabiłam. W tym momencie słysze jakgdyby narratora który mówi : 'i tak kończy sie historia dzieeczynki, ktora zabiła (..śmierć...) -nie pamietam co powiedział narrator, tą sama która zabiła jej ojca w ostatnią niedziele jego życia" - pamiętam te słowa idealnie były niesamowicie wyrażne, ponad to zaraz sie obudziłam i napisałam ta wiadomośc, podkreślam że mój ojsciec wciąż żyje...a dopiero rano uświadomiłam sobie że to nie był mężczyzna tylko śmierć, tylko bez kosy..

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji,

Pozdrawiam

AnaClara

Nie, moj ojciec czuje sie bardzo dobrze, zważywszy na fakt że zawsze bardzo dbał o swoje zdrwoie. Zdrowo sie odżywial u uprawial sporty. Poza tym jest jeszcze młoddym człowiekiem ma dopiero 50 lat.

Pozdrawiam,

Witam!

To "ukłucie" w klatkę piersiową to jak wskazanie na objawy zawałowe, ważne dla ciebie jest to że w przypadku jakby twój ojciec skarżył sie na jakieś dolegliwości w okolicach klatki piersiowej, żołądka i pleców nie należy tego bagatelizować. Dodatkowe badania jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Mój ociec też był zdrowy a gdy zmarł na zawał miał 53 lata. Poprostu musimy dbać o naszych najbliższych czasami wbrew ich woli.

Pozdrawiam:

Sławomir

Serdecznie dziękuję za odpowiedx. Przyznam się że myslałam, że ten sen bardziej wskazywał na to co bedzie sie działo z moją osoba a z moim tatą przy okazji :)

Od bardzo dawna mam 'problemy sercowe' hah jeśli tak to mozna nazwać (jak u małolatki:P) i od dość dawna ciężko mi z tego wyjść. W senniku przeczytałam że smierć oznacza zamknięcie pewnego rozdziału w życiu i podjęcie radykalnej decyzji :)

Zatem myslałam, ze interpretacja snu będzie raczej związana z moja osobą ;-)

Ale skoro tak to chyba pozostaje mi tylko zatroszczyć sie lepiej o tatę :)

Raz jeszcze serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam,

AnaClara

Witam!

To wiele wnosi, rzeczywiści śmierć w twoim przypadku moze oznaczać zakończenie jakiegoś problemu ( sposób porusznia się śmierci- unoszenie wskazuje że problem uleci), mnie poprostu zaniepokoiły słowa w których narrator mówi o zabiciu ojca ( jak widzisz jestem trochę skrzywiny jeżeli chodzi o sprawy zawałowe dlatego mogę nadinterpretowywać) ale z dugiej strony badania ojcu bym zrobił. Lepiej spać spokojnie niż później żałować (tak jak ja).

Pozdrawiam:

Sławomir