Skocz do zawartości

sen o duchach


dusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam taka mala prozbe, czy ktos mi moze powiedziec co oznacza moj sen? Snilo mi sie dzisiaj, ze bylam z kolezanka w jednym pokoju, pokoik byl jasny. W pokoju stalo lozko na przeciw lozka stala szafa, kawalek dalej byly drzwi do toalety...wiec tak lezalam w lozku pod koldra, kolezanka byla w toalecie...i jak lezalam to drzwi od szafy sie zamykaly i otwieraly postaci zadnej nie bylo widac, przestraszylam sie ale nic nie mowilam za chwile znowu to samo tylko ze drzwi od szafy duzo mocniej sie ruszaly i krzyknelam...kolezanka wyszla i sie pyta co mi sie stalo a ja ze sie dzwi od szafy same zamykaly i otwieraly...polozyla sie obok mnie i nic sie nie dzialo, ona usnela....zalosny sie zaczely ruszac, przeciagu nie bylo okno bylo zamkniete...drzwi od szafy znowu sie ruszaly a ja krzyczalam im glosniej krzyczalam tym glosniej trzaskaly drzwi o szafe i zaslony mocniej sie ruszalay...kolezanka sie obudzila i tez sie bala...zachwile cos na koldre podnosila tak jak by chcialo sie do nas polozyc ja ta koldre odciagalam, a to znowu za chwile powiedzialam ze wszystko bedzie dobrze tylko spokojnie...i wszystko sie uspokoilo...juz sie nic nie dzialo, najgorsze w tym wszystkim ze czulam podczas tego snu ze sie naprawde boje i nie moglam sie obudzic tak jak bym musiala to widziec jak by ktos chcial mi cos powiedziec przez ten sen...takie mialam odczucie....fakt jest taki ze od paru dni mam problemy i zle sypiam wiec nie mam pojecia co ten sen mial oznaczac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wrażenie że musisz jakieś sprawy uporządować (otwierająca się szafa) może związane z miejscem które ci się przyśniło albo z osobami ze snu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni masz problemy, może sen jest odzwierciedleniem Twojej obecnej sytuacji, jako że Twe problemy są , ale jak widzisz powiedziałaś sobie - wszystko będzie dobrze - czyli jednak wiesz co mówiłaś, o czym myślałas, że będzie dobrze i się uspokoiło. Może troszkę więcej wiary we własne siły? A koleżanka? Być może problem, problemy dotyczą jeszcze kogoś z Twojego otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...