Jump to content

do przepracowania?


eilee
 Share

Recommended Posts

Witam! Od 4 lat jestem w bardzo trudnym związku z Partnerem(1) z którym, mamy dwoje małych dzieci (bliźnięta, ur. 15.07.2008). Od dawna nam się nie układa, próbowałam od niego odejść ale jest to z kilku względów niełatwa sprawa.

Do tego nie mogę przestać myśleć o swoim byłym Partnerze(2), z którym rozstaliśmy się 6 lat temu, ciągle mamy serdeczny kontakt i wiem, ze nie jestem mu obojętna.

Czuję, ze to relację karmiczne. Bardzo proszę o analizę moich związków.

Pozdrawiam

Kasia (25.06.1982r.)

 

Partner1 (25.03.1977r.)

Partner2 (24.10.1979r.)

Link to comment
Share on other sites

Witam Kasiu,

 

No, rzeczywiscie - w numerologii tez wychodzi, że macie pod górkę :( Po pierwsze, Twój partner jest 7/16, a to karma związków...Niestety ostatnio dosc czesto pisze o niej na forum :( To taka wibracja, która sprawia, ze w zwiazku jest pod górkę i to z róznych przyczyn... Moze byc to np. odleglosc, czesty brak partnera w domu itp. - ogólnie trzeba o takie zwiazaki bardzo zabiegac, ale sama 16 nie przesadza o rozpadzie zwiazku - jesli partnerzy podejma trud, kochaja sie, do rozpadu dojsc nie powinno.

 

Inna sprawa jest to, ze rzeczywiscie jestescie zwiazkiem karmicznym. Ponieważ Twój Cykl Produktywny pokrywa się z jego Drogą Żcyia, a więc Twój mąż ma pomóc Ci w przerobieniu lekcji polegającej na tym, aby wchodzić w każde doświadczenie świadomie, przyjmując na siebie odpowiedzialność za błędy i potknięcia. Gromadzić w ten sposób mądrość życiową. Szanować wiedzę i pracę — własną i cudzą. Zrozumieć, że każdy z nas obejmuje tylko fragment większej całości, nikt nie jest ani lepszy ani gorszy, a różni nas tylko zakres odpowiedzialności i pracy, proporcjonalny do naszych możliwości. Twój Cykl Produktywny zaczyna sie najwczesniej w 2013 roku, wiec przypuszczam, ze Wasze małżenstwo bedzie nadal trwac, aby te lekcje odrobic... Byc moze dlatego pojawiaja sie komplikacje...

 

Z partnerem 2 oboje jestescie 6 i to jeszcze z 33 - drugi czlowiek jest dla Was bardzo wazny, kochacie dom i rodzine :) Jestescie dla siebie liczbami naturalnie dopasowanymi i rowniez zwiazkiem karmicznym. Cykl Produktywny tego Pana pokrywa sie z Twoja/Wasza Droga Zycia = 6. Lekcją dla tego Pana jest: zaakceptować wszelkie przyjęte na siebie zobowiązania i wywiązać się z nich, nauczyć się tolerancji, rezygnując z nadmiernych wymagań wobec siebie i wobec innych. Nie narzucać własnych poglądów ani wzorców postępowania. Nie planować z góry rozwiązań ani swego stosunku do ludzi lub do sytuacji. Nie dać się sterować presją społeczną, zwyczajową czy religijną. Pracować nad zrozumieniem siebie samego i własnych potrzeb.

 

6-6 Malzenstwo, dom, rodzina moglyby byc wymyslone dla 6. Przecietna 6 nie czuje sie spelniona i kompletna bez kogos, komu moglaby matkowac, niezaleznie od tego, czy jest to rodzina, czy imperium korporacyjne. 6 chca dbac o wszystkich - dynamiczna z nich para.

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Link to comment
Share on other sites

Magdo, bardzo dziękuję za odpowiedź. Zgadza się, że hej. Nasze "małżeństwo" trudne było od samego początku, tylko stopień trudności wciąż wzrasta. A to, że uczy, to na pewno. Co do drugiego partnera - niesamowite porozumienie, które zdarza się chyba tylko raz w życiu. Co do 2013 - potwierdza się to, co jakby "wiedziałam" (b. silna myśl "znikąd" dająca silne przeświadczenie o czymś bez cienia zaprzeczenia - zdarza mi sie tak czasem, sama jestem ciekawa "co to").

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...