Jump to content

Anioły Kabały


Guest eterna567
 Share

Recommended Posts

Guest eterna567

Witam jestem poczatkująca w tym temacie, dopiero zaczynam sie wdrażać w świat aniołów i bardzo zainteresowała mnia talia kart 'Anioły Kabały' Dariusz Cecuda. Czy ktoś z was używa tych kart? Jakie sa wasze doświadaczenia? czy dobrze sie z nimi współpracuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przez krótki czas używałam darmowej wersji programu, w którym można było wyciągnąć wirtualną kartę i przeczytac interpretację. Wrażenia były pozytywne - karty są naprawdę cudne graficznie, na dodatek na każdej jest wiele detali, które odnoszą się do jej znaczenia. Jeśli chodzi o znaczenia, to są niezwykle rozbudowane, każda karta ma ich całą masę i dopuszcza sie w nich pozycje odwróconą. Przez to ta talia należy do bardzo trudnych, nie tylko wśród anielskich. Mówią jednak dużo, po prostu trzeba spędzic z nimi sporo czasu.

Jestem pewna, że "na żywo" w rozkładach sprawdzają się świetnie, bo juz w programie komputerowym wiele mówiły.

 

Nigdy talii nie kupiłam, bo anioły to jednak nie moja działka, ale te karty bardzo polecam osobom zainteresowanym tematem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Szczerze mówiąc nie lubię tej talii.Jakoś do mnie w ogóle nie przemawia. Może po prostu to karty nie dla mnie, bo w ogóle słabo mi się z nimi rozmawiało, ale może u Ciebie będzie lepiej. :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Aniołek:)

Hej forowicze!!

Powiedzcie jakie macie zdanie o tych kartach?? Jakie i ile rozkładów jest w książce?? Czy szeroka jest intepretacja kart??

Czy karty warte są ceny??

pozdrawiam was :*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej! Hej Słoneczka! Ja z tymi kartami pracuję od kilku ładnych miesięcy i nadal wiele nauki przede mną... Zgadzam się z tym, że jest to dość trudna talia jeśli chodzi o ogrom wiedzy jaki trzeba sobie przyswoić pracując z nią (w końcu interpretacja nie polega tylko na znaczeniu konkretnej karty ale także na łączeniu ich) ... ale na prawdę wytrwała praca przynosi wiele satysfakcji. Każda karta zawiera mnóstwo info, szczegółów. Dla mnie osobiście ma niezwykłą energię, dopracowana szata graficzna wiele może podpowiedzieć przy interpretacji. Bez wątpienia Aniołku- talia warta jest swojej ceny! ;) Co do rozkładów to w książce za wiele się o tym nie dowiesz, ja proponuję żebyś sobie jeszcze dokupiła książeczkę np. "Głosy Aniołów" - tam znajdziesz rozkłady. Oprócz tych już wypracowanych w książce zawsze możesz "zaadoptować" jakiś inny rozkład albo opracować swój własny ... tę ostatnią opcję gorąco polecam, bo jak już opracujesz własny to dużo lepiej będzie Ci się czytało karty :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...