Jump to content

ciąglę śni mi się ta sama osoba

Sasuke
 Share

Recommended Posts

Eh, od kilku miesięcy ciągle śni mi się ta sama osoba. Właściwie mój znajomy ;/

Tylko nie wiem czemu. To trochę męczące już jest :(

Guest Indhi

Z tego może w przyszłości coś być bo będziecie się przyciągać zaczniecie od budowania fajnej relacji:) podświadomość daje Ci znak, żebyś mu się bardziej przyjrzała:)

Guest Indhi

Widzisz to czasami tak jest,że podświadomość wie, że z kimś możesz stworzyć związek, ale bardzo często nie dopuszczamy jej do głosu, bo nie dopuszczamy do siebie takich myśli, dlatego projektuje Tobie w snach: zwróć na niego uwagę, wiesz, że o tym czy ktoś komuś wpadnie w oko decyduje pierwszych 5 sekund, tyle,że zdarza się, że tak silnie to tłumimy, że pozwolimy się temu ujawnić dopiero po latach:)

Hmm.. Ja się nawet z nim troszkę bliżej zakumplowałam.. Ale on jakby hm.. Jakby nie był dojrzały na razie, do "związku".. Tak to odebrałam.

Guest Indhi

Ha ha ha skąd ja to znam:) kumpluj się z nim:) on jeszcze faktycznie emocjonalnie taki dzieciaczek:)uczucia rodzą się latami właśnie od relacji kolega koleżanka, potem w stronę przyjaźni tworzysz fundament pod związek i okazuje się, że otwierasz oczy i widzisz,że przez kilka lat wyhodowałaś sobie miłość:) oczywiście nie zawsze tak jest, ale u Ciebie widzę racjonalne budowanie relacji, właśnie tak stopniowo, tylko z cierpliwością u Ciebie na bakier:)

No z tą cierpliwością to racja :) Zgadzam się. A co można jeszcze stwierdzić po tych datach urodzenia? czy my do siebie pasujemy wgl? XD

Guest Indhi

Dopasowani jesteście fajnie raczej będziecie się uzupełniać niż ze sobą walczyć, ale to Ty będziesz głową waszej relacji, bo jego trzeba prowadzić za rączkę, on sam jeszcze do końca nie wie czego chce od życia..jak na razie to idzie w stronę przyjaźni, u niego będą jakieś chwilowe fascynacje, bo niestety płeć przeciwna do niego ciągnie:)

Guest Indhi

Idzie wyczytać ale zerknę dopiero wieczorem bo teraz niestety już przyszła do mnie osoba w potrzebie:)zatem wieczorem napiszę Ci o charakterach:)a tymczasem miłego dnia:)