Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje


Pestka_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem po raz pierwszy na forum... Prosze wiec o wyrozumiałośc poniewaz nie potrafie jeszcze poruszac sie tutaj. Bardzo zależy mi na interpretacji dzisiejszego snu.

oto on: Jestem gdzies blisko domu ale nie rozpoznaje okolicy, pojawia sie szczenna suczka, rasy , ktorej sie boje (tzw. pies zabojca) we snie nie boje sie jej , jest miła i łasi sie do mnie. Za kilka chwil okazuje sie ze szczenięta juz przyszły na swiat ale matka nie moze ich wykarmic . Podejmuje sie karmienia i napełniam butelki mlekiem , karmie po kolei kazde szczenie, są śliczne, puchate i miłe. Czuje ze nie oddam ich matce , że chce zostawic je sobie. Budze sie , kiedy ponownie zasypiam , przychodzi do mnie we snie moj niezyjacy partner. Mowie mu jak bardzo za nim tesknie i .... kochamy sie ... jest tak jak było zawsze , czułość miłość , niestety budze sie zupełnie nie w pore i mam wrazenie ze to on mnie obudził . Czekam z niecierpliwoscia na interpretacje mojego snu . dziekuje bardzo za wyrozumiałość. Musze jeszcze dodac , ze sen z pieskami powtarza sie juz trzeci raz w ciagu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podzielę swoją wypowiedź na dwie części.

1) dotyczy psa a raczej psów.

Pies to taki oswojony wilk, i w snach wskazuje na nasze instynkty pierwotne a w twoim przypadku na bardzo silny instynkt macierzyński (jest na tyle silny że matkujesz szczeniakom i nie chcesz ich oodać ich matce). Nie wiem czy masz dzieci ale mam wrażenie że zastanawisz się nad adopcją może stąd te silne projekcje podświadomości żeby dać komuś szczęście, czuć się dla tej osoby najpotrzebniejszą - poprostu matką.

2) Co do drugiej części będę przewrotny i odwróce kolejność bardzo chciałaś mieć dzieci z twoim partnerem ( nie wiem czy ich nie macie) coś na pamiątkę po nim coś wyłacznie twojego i teraz powinnaś przeczytać punkt 1) raz jeszcze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzieci i są juz dorosłe , jeden z synow ma juz swoje dziecko (jestem babcią mam 45 lat) być może ze te macierzyńskie uczucia skierowane są do wnuka , z partnerem nie mielismy dzieci chyba bylo na to juz za pozno , szczegolnie ze oboje bylismy rodzicami w poprzednich zwiazkach. Myśle ze druga cześć snu wynika z tęsknoty za nim ... Dziekuje za wypowiedz , sporo mi zasugerowala , bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...