Skocz do zawartości

Tłumaczenie snów. [POTRZEBNA POMOC]


MPC60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak widać jestem nowy na forum i po pierwsze chciałem się przywitać, a po drugie chciałem przeprosić jeśli trafiłem nie do tego działu co trzeba.

 

A teraz przejdźmy do męczącej mnie sprawy.

Od pewnego czasu, a dokładniej od jakiś 2 tygodni śnią mi się głupie sny. Na początku śniło m się ze uprawiam seks z nieznajoma kobietą (sprawdzałem to w senniku i niby oznacza to dobra passe w miłości). Dzisiejszej nocy śniły mi się dwa sny. Pierwszy był o okularach (też sprawdzałem go w senniku ale nie było tam odpowiedniej odpowiedzi). Opisując go krótko widziałem w nim pęknięte okulary. Czy jest to dobry znak ?

A drugi sen był o dziewczynie w której się podko****e, a dokładniej całowałem ja w bark. Po sprawdzeniu w senniku dopasowałem do tego trzy przykłady lecz nie wiem który jest trafny

 

1. dać komuś: twoja prośba zostanie odrzucona

2. w rękę: szczęście w miłości i przyjaźni

3. pocałować kobietę: masz wzięcie u płci przeciwnej

 

Więc prosił bym was o jakieś wmiarę dobre wytłumaczenie tych snów. Za każdą pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

O zgrozo senniki;/ każdy sen jest indywidualny tak jak człowiek, dlatego określanie symboliki sennej według schematu ,<sennik> jest po prostu bezsensu.

Co do Twoich snów one wszystkie sprowadzają się do tej dziewczyny, bo chciałbyś coś tam zrobić w jej kierunku, ale nie wiesz jak to ugryźć ponadto patrzysz na nią mało realnie, idealizujesz ją i pragniesz jak nie wiem co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragniesz jak nie wiem co:)

 

Co prawda to prawda :ok_na:

Ale to chyba dobre oznaki czy nie bardzo i czy mam robić w jej kierunku czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pierwszy sen bym wogólne wyłączył myślę że wiesz dla czego, zaś dwa następne już biorę na "warsztat"

Nie wiem czy nosisz okulary (ja tak) jeżeli nie to znajdź takie z pękniętym szkłem a będziesz wiedział co mówi ci twoja podświadomość. Ale zanim je znajdziesz to ci przytoczę. Oklulary korygują wadę wzroku, wyostrzją kontury widzianego obrazu, pozwalają zauważyć to czego nie widzieliśmy, zaś rysa czy też pęknięcie strasznie nam utrudniają ze względu na to,że coś nam się pojawia na wszystkim co widzimy (wiem z autopsji). Co to oznacza dla ciebie - mniej więcej tyle - Przyjżyj się uważnie to co widzisz nie jest takie kryształowe ma skazę (pęknięcie), czegoś nie dostrzegasz bądź nie chcesz dostrzegać.

Co do drugiego snu - najchętniej pocałowałbyś ją w szyje ale nawet w śnie zabrakło ci odwagi.

W momencie kiedy połaczysz oba sny i moją interpretację zrozumiesz co do przekazania miała ci twoja podświadomość.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam do was prozbe mialam dzisiaj bardzo glupiu sen snila mi sie moja ciocia ktora umarla 2 tygodnie temu widzialm ja jak lezalam na luzku juz niezywa nagle cos powiedziala i zaczela znow umierac co to mozxe oznaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...