Skocz do zawartości

Dlaczego X się wczoraj nie odezwał?


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem pytanie jak w temacie. Wczoraj miałem silną potrzebę popisać z X... Po różnych portalach widziałem, że miał dostęp do komputera. Niestety jednak nie odezwał się... Chciałem wiedzieć dlaczego więc zapytałem run:

 

Ehwaz, Dagaz, Uruz, Raido, Algiz

 

 

Widzę, że miał zajęty dzień... Może starał się komuś pomóc, w jego problemach. Później wyjechał z domu (o czym mi mówił wcześniej) i załatwił wszystko co chciał. To był dzień dla niego. Nie miał ochoty ze mną rozmawiać...

 

A może chciał to zrobić... Miał nadzieję, że popiszemy, był na to gotowy i zdecydowany. Jednak ja nie napisałem pierwszy i on pomyślał, że to ja nie chcę z nim porozmawiać...

 

Zupełnie nie potrafię tego ugryźć... Pomóżcie kochani.

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze albo chciał się odstresować przed swoimi załatwieniami albo najwyraźniej zapomniał o tobie i cały czas myślał o tych swoich sprawach, dlatego łaził po necie i nie myślał o tobie, może jak byś się odezwał to byście pogadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzień musiał mieć pracowity i twórczy. Był zabiegany przez część dnia... dlaczego nie odezwał się potem? Hmmm, pierwsze dwie runy mogą mówić o zmianach jakie następują w waszych relacjach, może chciał je przemyśleć... a Algiz na końcu może wskazywać na to, że potrzebował odpoczynku, odnalezienia swojej małej "polanki spokoju" i nie miał ochoty rozmawiać...

Ale runy bardzo pozytywne... bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedzi... Spytałem X wczoraj dlaczego nie napisał... Powiedział, że bardzo chciał, ale nie miał takiej możliwości. Na GG był tylko przez 5 minut...

Może powiedział to żeby coś ukryć... I tak na prawdę chciał sobie wszystko przemyśleć w spokoju...

 

Nigdy nie używałem run do tak idiotycznych pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...