Skocz do zawartości

blagam o interpetacje snu


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Śnilo mi sie ze jestam na rzeka z mama i synkiem a w po rzece plywaja moje gesi chcialam je juz zabrac do domu ale jena nie chciala wyjsc z wody a ja bylam bardzo zla z tego powodu wtedy mama do mnie powiedziala zebym sie nieprzejmowala bo ona napewno wieczorem same wroca do omu i wtedy wrzystkie wefrunely spowrotem do rzeki moj syn sturlal sie za nimi po skarpie ale moja mam go w ostatniej chwili zlapala . W tym tzgodniu dwa razy snilo mi sie ye ktos umarl najpierw snilo mi sie ze umarl moj dziadek ktory nieyzje od kilkunastu lat a my syzkowalismy sie do pogrzebu a pozniej ze umarla pewna znajoma ktora tez nie zyje juz kilka lat i tez mi sie snilz pryzgotowania do pogrzebu. Bagam o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie musisz się niczego obawiać śmierć osób które juz zmarły świadczy o tym że odejdą ci jakieś problemy. Gorzej jest z tymi gęsiami gorzej nie dla tego że to znaczy coś strasznego ale ze względu na to że trudno znaleśc znaczenie. Sprubuję jakoś przybliżyć a ty moze coś sobie dopasujesz. Rzeka to jest twoja droga życia, woda to energia a gesi to jakies plany może finansowe, jakies myśli, etapy w życiu może coś związane z domemem lub gorączkę w odniesieniu do twojego syna (stacza się ze skarpy)- białe gęsi mogą symbolizować leki przeciw gorączkowe, a jedna z nich była nieposłuszna co spowodowało powrót innych ( zastanów sie nad tym czy twój syn nie ma jakiejś zaleczonej choroby lub ALERGII np: na pierzę). Nic mi wiecej sie nie kojarzy.

Pozdrawiam;

Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...