Jump to content

Setki dziewic pożdających mnie i kolege ! prosze o interpretacje tak rzadkiego snu ;)

kosny
 Share

Recommended Posts

Sen jest bardzo nie typowy, śniło mi sie że na moim osiedlu byłem razem z przyjacielem i kilkoma innymi osobami w dziwnej bialej przyczepie jak z jakiegos westernu która stała na boisku.

Wychyliłem głowę i zobaczyłem kilka kobiet owiniętych białą szatą o bladej cerze, a ich twarze były bardzo pogodne i znajome ;) były tam wsrod nich 2 kobiety które mi sie akurat podobaja. Gdy powiedziałem kumplowi i kolegom co widze, nagle z tej przyczepy w ktorej bylismy ktos gwaltownie zerwal dach z bialego materialu i zaczelismy uceikac az na sam koniec boiska bo to co my tam zobaczylismy to było bardzo szokujace a tymbardziej ze sen byl bardzo realistyczny ;) ujrzelismy na tym boisku setki kobiet w bialej szacie ktore zaczely za nami biec az wreszcie nas dorwaly i zaczely całowac mnie po szyi i wszedzie dotykac !! mowily ze nie mam sie ich bac i isc razem z nimi ale akurat w tym najlepszym momencie obudzila mnie mama ;( bo do drzwi pukal znajomy z osiedla...

chcialbym jeszcze dodac ze ostatnio pisze z pewna dziewczyna.. moze ten sen cos znaczy.. prosze o interpretacje i o pomoc bo na prawde taki sen mialem pierwszy raz w zyciu..

na koniec dodam ze erekecji nie bylo takze posciel czysta ;) (sen przerwany w niewlasciwym momencie przez mame ;(