Skocz do zawartości

Proszę o interpretację snu.


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w domu studenckim z koleżankami. Wkurzyłam się, bo ni z tąd ni z owąd Grzegorz (pytałam o niego na Forum) przechodził przez nasz korytarz, byli z nim koledzy, ale on sam zajrzał do nas. Był pijany i tymi pijanymi oczami patrzył tylko na mnie. Ja i tak byłam zła, bo nie chciałam, żeby widział się z Natalią. Widział tylko mnie i na mnie tylko zwrócił uwagę. Gdy się patrzył na mnie, Natalia zaczęła żartować w pokoju do swoich koleżanek, śmiała się głośno. Pomyślałam, że ona robi tak celowo, by zwrócić na niego uwagę, ale ona też nie wiedziała tak jak i ja, że Grzegorz przyjdzie. Podejrzewałam ją, że celowo zaczęła się głośno śmiać, by zwrócić jego uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie, gdy patrzył na mnie Grzegorz, przeraziłam się i chciałam zakryć się białym prześcieradłem, ale nie zdążyłam, bo on zdążył na mnie spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Kobiety kto was potrafi zrozumiec jak wy sie same nie rozumiecie.

Sen jest podszyty uczuciem zazdrości (o Natalię )ale zarazem lekką nutą zawstydzenia, spojrzenie pijanego mezczyzny często podszyte jest pożądaniem stąd te przykrywanie sie białym prześcieradłem ( oznaka czystych intencji). Ciekaw jestem dlaczego to w śnie musiałaś go upić aby spojrzał na ciebie i tylko na ciebie, czyżby rzeczona Natalia cos dla niego znaczyła zaś ty podszyta lekka zazdrościa chętnie namąciłabyś troszeczke w ich tyglu miłosci?( to mogłoby wyjasnić twoje obawa przed tym aby nie wyszło na jaw że on zajrzal do pokoju).

To na tyle nic mi wiecej nie przychodzi do głowy.

pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie chodzi mi ot że sam sie upił bo przeciez to twój sen i to twoja podświadomość ukazała ci go jako pijanego. Prawdopodobnie dopiero gdy był "pijany" dostrzegłaś w jego oku błysk porzadania natyle "zwierzecy" że musiałaś zakryć swoje ciało prześcieradłem z zawstydzeniem.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...