Jump to content

Proszę o interpretację snu.


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Byłam w domu studenckim z koleżankami. Wkurzyłam się, bo ni z tąd ni z owąd Grzegorz (pytałam o niego na Forum) przechodził przez nasz korytarz, byli z nim koledzy, ale on sam zajrzał do nas. Był pijany i tymi pijanymi oczami patrzył tylko na mnie. Ja i tak byłam zła, bo nie chciałam, żeby widział się z Natalią. Widział tylko mnie i na mnie tylko zwrócił uwagę. Gdy się patrzył na mnie, Natalia zaczęła żartować w pokoju do swoich koleżanek, śmiała się głośno. Pomyślałam, że ona robi tak celowo, by zwrócić na niego uwagę, ale ona też nie wiedziała tak jak i ja, że Grzegorz przyjdzie. Podejrzewałam ją, że celowo zaczęła się głośno śmiać, by zwrócić jego uwagę.

Link to comment
Share on other sites

W tym śnie, gdy patrzył na mnie Grzegorz, przeraziłam się i chciałam zakryć się białym prześcieradłem, ale nie zdążyłam, bo on zdążył na mnie spojrzeć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!

Kobiety kto was potrafi zrozumiec jak wy sie same nie rozumiecie.

Sen jest podszyty uczuciem zazdrości (o Natalię )ale zarazem lekką nutą zawstydzenia, spojrzenie pijanego mezczyzny często podszyte jest pożądaniem stąd te przykrywanie sie białym prześcieradłem ( oznaka czystych intencji). Ciekaw jestem dlaczego to w śnie musiałaś go upić aby spojrzał na ciebie i tylko na ciebie, czyżby rzeczona Natalia cos dla niego znaczyła zaś ty podszyta lekka zazdrościa chętnie namąciłabyś troszeczke w ich tyglu miłosci?( to mogłoby wyjasnić twoje obawa przed tym aby nie wyszło na jaw że on zajrzal do pokoju).

To na tyle nic mi wiecej nie przychodzi do głowy.

pozdrawiam;

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie chodzi mi ot że sam sie upił bo przeciez to twój sen i to twoja podświadomość ukazała ci go jako pijanego. Prawdopodobnie dopiero gdy był "pijany" dostrzegłaś w jego oku błysk porzadania natyle "zwierzecy" że musiałaś zakryć swoje ciało prześcieradłem z zawstydzeniem.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...