Jump to content

Ze Snu w LD?

Ky6a
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Sen mam codziennie(przeważnie 3 razy, czasami 5) i za nic nie mogę osiągnąć LD.Pamiętam WSZYSTKIE sny ze szczegółami.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć najlepiej w punktach jak zrobić ze zwykłego snu LD?.Podobno jest jakiś test świadomości, jak go osiągnąć?

• 3 weeks later...

nie mów, że znasz wrzystkie swoje sny bo wrzystkich nikt nie zna, człowiek jest w stanie zapamientać tylko te sny, które przyśniły mu się w początkowej i końcowej fazie snu

Ja kiedyś przez przypadek miałam LD, wiem, że to dziwnie brzmi, ale we śnie nagle miałam takie "olśnienie" i pomyślałam sobie "ejj, przecież ja śpię" a później jakoś poszło :) Czasami LD mi się zdarza chociaż jeszcze za ćwiczenie świadomego snu się nie brałam. Więc nie martw się i ćwicz :P

Ja kiedyś przez przypadek miałam LD, wiem, że to dziwnie brzmi, ale we śnie nagle miałam takie "olśnienie" i pomyślałam sobie "ejj, przecież ja śpię" a później jakoś poszło :) Czasami LD mi się zdarza chociaż jeszcze za ćwiczenie świadomego snu się nie brałam. Więc nie martw się i ćwicz :P

Miałam dokładnie to samo :)

Ale dzisiaj miałam inne wrażenie. Śnię sobie i nagle pomyślałam: To chyba nie jest sen ! To takie rzeczywiste jest...nie chyba nie śpię teraz :)

Miałam dokładnie to samo :)

Ale dzisiaj miałam inne wrażenie. Śnię sobie i nagle pomyślałam: To chyba nie jest sen ! To takie rzeczywiste jest...nie chyba nie śpię teraz :)

O tak to jeszcze nie miałam :)

a Ty co robiłaś podczas LD? :D

O tak to jeszcze nie miałam :)

a Ty co robiłaś podczas LD? :D

oooho w zasadzie rzeczy, których nie robię na co dzień : ogólnie rozgrywał się sen w górach, byłam na jakiejś wycieczce i zdałam sobie sprawę, że to sen. Zaczęłam obrażać ludzi, wyzywać, chciałam zobaczyć jak zareagują :D Pamiętam, że potem szliśmy pustynią i nagle znalazłam się na przeciwko wielkiej góry. Ale już do końca miałam LD :) Później też doszło między mną, a jakimiś dwoma dziewczynami do sprzeczki i wymyślałam jakieś super argumenty przeciwko nim (chodziło o to, że weszliśmy jakimiś schodami metalowymi na górę - był to obiekt do zwiedzania- a było już zamknięte i one nam to wyjaśniały, a ja miałam ochotę się pokłócić ).

Wyładowałam się w pewnym sensie emocjonalnie we śnie :)

oooho w zasadzie rzeczy, których nie robię na co dzień : ogólnie rozgrywał się sen w górach, byłam na jakiejś wycieczce i zdałam sobie sprawę, że to sen. Zaczęłam obrażać ludzi, wyzywać, chciałam zobaczyć jak zareagują :D Pamiętam, że potem szliśmy pustynią i nagle znalazłam się na przeciwko wielkiej góry. Ale już do końca miałam LD :) Później też doszło między mną, a jakimiś dwoma dziewczynami do sprzeczki i wymyślałam jakieś super argumenty przeciwko nim (chodziło o to, że weszliśmy jakimiś schodami metalowymi na górę - był to obiekt do zwiedzania- a było już zamknięte i one nam to wyjaśniały, a ja miałam ochotę się pokłócić ).

Wyładowałam się w pewnym sensie emocjonalnie we śnie :)

Haha to fajnie :D

Tego jeszcze nie próbowałam :)

Jak miałam LD to chciałam zobaczyć jak to jest umieć latać, a że na dodatek mam osobowość podróżnika i obieżyświata to trochę pozwiedzałam sobie :) Tylko na początku trudno było zacząć "lot" bo trzeba było się na prawde mocno skupić.